Rīgā spēlēs zviedru grupa Arch Enemy (VIDEO), Mixnews.lv

Rīgā spēlēs zviedru grupa Arch Enemy (VIDEO)

фото

Woman | 2014. gada 11. aprīlī plkst. 10:05

Vasarā, 15. jūlijā, klubā "Melnā Piektdiena" uz skatuves kāps zviedru melodiskā death metāla supergrupa "Arch Enemy", lai mūsu klausītājiem celtu priekšā dziesmas no jaunākā albuma "War Eternal", kā arī, protams, visiem iepriekšējiem, informē kluba pārstāvji.

Latvijā "Arch Enemy" spēlēs pirmo reizi. "Arch Enemy" deviņdesmito gadu vidū izveidoja ģitārists Mīkaels Amots kopā ar citiem pieredzējušiem mūziķiem no grupām "Carcass", "Mercyful Fate", "Carnage", "Dismember" un citām.

Izrāviens grupai nāca 2000. gadā, kad tai pievienojās vācu dziedātāja Angela Gossova, kura izpildīja brutālo vokālu. Grupa kopumā sarakstījusi deviņus studijas albumus, divus DVD un trīs mazākus ierakstus, no kuriem svaigākais — jaunais albums "War Eternal", — kas tiks izlaists jūnija sākumā, neilgi pirms vasaras koncerttūres.

Šīgada ierakstā vokālistes pienākumi nonākuši kanādietes Alises Vaitas–Glazas pārziņā. Līdzšinējā soliste, Angela Gossova, pēc gandrīz pusotras desmitgades nolēmusi no skatuves nokāpt, jo šogad pasaulē nāks viņas pirmais bērniņš. "Es grupu nepametu, tagad būšu ar to kopā aizskatuvē," žurnālam "Metal Hammer" saka Gossova. Viņa, pēc izglītības ekonomiste, turpinās nodarboties ar grupas organizatorisko un menedžmenta pusi.

Komentāri