Uzzini, kā ar banānu palīdzību nomest 20 kilogramus!, Mixnews.lv

Uzzini, kā ar banānu palīdzību nomest 20 kilogramus! (1)

фото

Woman | 2014. gada 12. aprīlī plkst. 12:47

Banānu meitene no Austrālijas Lonija Džeina Antonija internetā publicē savu novājēšanas pieredzi un ir izpelnījusies lielu popularitāti un pat sekotājus, raksta "apollo.lv".

Neskatoties uz to, ka daudzi komentētāji internetā norādījuši, ka viņa izskatās izkāmējusi, Lonija turpina populatizēt savu ogļhidrātu vegānu diētu.

Lonijas ēšanas un dzeršanas režīms ir vienkāršs. Pēc pamošanās viņa dzer ūdeni, tad nodarbojas ar fiziskajām aktivitātēm, pēc tam seko pirmā maltīte - daudz banānu, blendēti kopā ar ūdeni. Pēc četriem pēcpusdienā Lonija ēd dārzeņu maltīti, piemēram, ceptus kartupeļus.

Lonija visbiežāk rīta cēliena ēdienam izvēlas banānus. Viņa apgalvo, ka dienā var apēst pat 51 banānu, un banāniem jābūt ļoti gataviem. Parasti rīta cēlienā Lonija gatavojot dzērienu, uzmanto 20 banānus. Banānu vietā Lonija izvēlas pāris ananāsu, 1,4 kg aprikožu, 5 mango vai 2 litrus apelsīnu sulas. Banānu diētas fane patērē 2000 līdz 5000 kaloriju dienā.

Lonija atzīst, ka viņai vienmēr bijušas problēmas ar ēšanu. Viņa pārcietusi gan bulīmiju, gan anoreksiju, bet tagad atradusi sev lieliskāko diētu, ko ievērojot, zaudējusi apmēram 20 kilogramu svara. Diētas autore uzsver, ka tagad viņa vairs necieš no pinnēm, hroniska noguruma, zemas vairogdziedzeru funkcijas un sliktas gremošanas, kā tas bijis pirms diētas ievērošanas.

Komentāri 1