Pazīmes, kas liecina - vīrietis melo, Mixnews.lv

Pazīmes, kas liecina - vīrietis melo

фото

Woman | 2014. gada 14. aprīlī plkst. 11:44

Iepazīstoties internetā, nekad nevar zināt, cik patiess ir cilvēks, ar kuru vēlamies iepazīties tuvāk. Samelot internetā ir viegli, taču tas nenozīmē, ka visi virtuālajā iepazīšanās vidē esošie cilvēki ir meļi. Tomēr uzmanīties ieteicams vienmēr. Lūk, trīs visizplatītākās pazīmes, ka viņš, visticamāk, melo par to, kas viņš ir.

Viņš dzīvo pavisam netālu, taču satikties nav laika

Ja cilvēks, ar kuru saraksties, sakās dzīvojam netālu, bet viņam nekad nav laika, lai satiktos, arī jāsāk aizdomāties. Iespējams, viņš vienkārši izklaidējas internetā un viņam nav ne mazākā nodoma patiesībā ar tevi satikties.

Neviens taču nav aizņemts 24 stundas dienā, septiņas dienas nedēļā. Cilvēkiem parasti ir vai nu brīvas nedēļas nogales, vai, maiņu darbā strādājot, brīvas citas dienas.

фото

Viņam ir tikai viena fotogrāfija, ko parādīt

Ir svarīgi redzēt cilvēka fotogrāfijas, turklāt, vislabāk ir sazvanīties, veicot video zvanu. Mūsdienās nekas neparasts nav tas, ka profila bildē tiek ievietota vienkārši internetā sameklēta fotogrāfija, tādējādi izveidojot sev viltus identitāti.

Ja sarunu biedrs mēģina atrunāties, kādēļ nav iespējams nosūtīt bildi vai uzņemt attēlu ar vebkameru, jāsāk domāt par to, ka, iespējams, cilvēks nav patiess un melo Nebaidies lūgt pierādījumus par to, ka bildē redzams patiešām īstais cilvēks, jo galu galā, jūs taču sākat iepazīties.

Turklāt vēl viena pazīme, kas var liecināt, ka viņš melo, ir pārlieku asa reakcija uz tavu lūgumu pierādīt, ka bildē redzamais cilvēks patiešām ir viņš, piemēram, notēlojot apvainoto un pārmetot tev - kā vispār tu kaut ko tādu vari pajautāt, ka neuzticies jau pašā sākumā utt.

фото

Viss izklausās pārāk labi, lai būtu patiesība

Neviens, kurš meklē attiecības, neatteiksies iepazīties ar vizuāli pievilcīgu un labi situētu cilvēku. Taču ne vienmēr tā tas notiek realitātē.

Šādā gadījumā tev vajadzētu uzdot konkrētus jautājumus, vislabāk, tādus, uz kuriem patiesās atbildes jau zini. Pēc laika vari tos pašus jautājumus uzdot vēlreiz, lai pārliecinātos, vai viņa atbildes nav mainījušās.

фото

Komentāri