Mediķi: Žannai Friskei samazinājies audzējs, Mixnews.lv

Mediķi: Žannai Friskei samazinājies audzējs

фото

Woman | 2014. gada 15. aprīlī plkst. 13:45

Populārā Krievijas dziedātāja Žanna Friske sāk atveseļoties, norāda viņas ārsti.

Sākotnēji Friske atteicās turpināt ārstēšanās kursu, viņa nevēlējās iziet ķīmijas terapiju un vērsās pēc palīdzības kādā Losadželosas klīnikā, kur šobrīd iziet eksperimentālo nanovakcīnu kursu. Šī metode izstrādāta īpaši dziedātājas slimībai, raksta ārvalstu mediji.

фото

Friskes ārsti paziņojuši, ka medikamentu ietekmē, audzējs strauji samazinājies. Tāpat nav novēroti blakusefekti. Dziedātāja jau spējusi notievēt par 10 kilogramiem un sākusi pastāvīgi staigāt. Novēroti arī redzes uzlabojumi. Tagad Friske ārstējas ambulatori un klīniku apmeklējot, tikai, lai veiktu nepieciešamās procedūras.

Portāls Mixnews.lv jau rakstīja, ka onkoloģiskās slimības dēļ visvairāk Žannas Friskes organismā cieš acis un kājas. Vienā no savām intervijām dziedātājs tēvs Vladimirs Friske pastāstīja, ka viņa meita ir aizrāvusies ar vēsturi.

"Meita pēdējā laikā ir aizrāvusies ar vēsturi. Datorā ielādējusi dažādas vēsturiskās filmas, mēs viņai atvedām grāmatas. Viņa nepārstāj strādāt ar sevi, un tas ļoti priecē," teica Vladimirs Friske.

Komentāri