Siltas zeķes – orgasma garants sievietēm?, Mixnews.lv

Siltas zeķes – orgasma garants sievietēm?

фото

Woman | 2014. gada 17. aprīlī plkst. 20:33

Pēc Nīderlandes zinātnieku domām seksam zeķēs ir ne mazums priekšrocību, tāpēc ne tikai kungiem, bet arī dāmām nevajadzētu kautrēties un pirms intīmās tuvības atstāt zeķes kājās, vēsta sexandsex.ru.

Nesen kādas Nīderlandes universitātes zinātnieki veica eksperimentu un secināja, ka pastāv saikne starp libido līmeni abiem dzimumiem un vilnas zeķēm, kas palikušas kājās (vai uzvilktas) seksa laikā.

Pētījuma rezultāti apliecināja, ka tās sievietes, kam seksa laikā bija uzvilktas vilnas zeķes, orgasmu sasniedza aptuveni pusotru reizi biežāk nekā dāmas, kam seksa laikā bija kailas kājas. Pēc zinātnieku domām "brīnumainā" zeķu ietekme uz sievietes seksualitāti saistīta ar siltumu, ko sniedz zeķes.

Lai apstiprinātu savas aizdomas, zinātnieki pētīja arī sieviešu smadzeņu aktivitāti. Kā izrādījās, dāmām, kuras seksa laikā nenovelk vilnas zeķes, aktīvāk darbojas tās smadzeņu daļas, kuras atbild par baiļu un trauksmes kontroli. Kā zināms, dāmām izbaudīt orgasmu ir krietni grūtāk nekā vīriešiem, jo daiļā dzimuma pārstāvēm nepieciešams būt pilnībā atslābinātām un mierīgām. Turklāt daiļā dzimuma pārstāves vienlīdz spēcīgi ietekmē kā aizsargātības un drošības sajūta, tā temperatūra un telpa [kurā notiek mīlas process].

Rezultātā zinātnieki nonāca pie secinājuma, ka, ja sievietes seksuālās aktivitātes samazinājums nav saistīts ar kādu saslimšanu (piemēram, cukura diabētu), bet gan ar emocionālo vai dvēselisko diskomfortu, tad siltas zeķes mīlas prieku laikā var kļūt par orgasma garantu.

Komentāri