Zinātnieki: Sievietes intelektu nosaka viņas svars, Mixnews.lv

Zinātnieki: Sievietes intelektu nosaka viņas svars

фото

Woman | 2014. gada 20. aprīlī plkst. 11:32

Kā tas iespējams? Nekādas loģikas, jo sievietes, kuras ir apveltītas ar intelektu, ir gan slaidas, gan apaļīgas. Neraugoties uz to, amerikāņu zinātnieki no Pitsburgas, apgalvo, ka apaļīgas kundzes ir apveltītas ar augstāku IQ, raksta ārvalstu mediji.

Pētījumā, kurā uzsvars likts uz sievietes IQ un viņas svaru, dalību ņēmušas 16 tūkstoši daiļā dzimuma pāsrtāves ar dažādu miesas būvi. Viņas testētas attapībā un matemātiskajās dotībās. Iegūtos rezultātus zinātnieki salīdzināja ar sieviešu svaru.

Izrādījās, ka dāmas ar apaļīgām formām ieguvušas visaugstākos IQ rādītājus. Un papildus pārsteigums, - jo tuklāka sieviete, jo augstāks intelekta koeficients!

Zinātnieki ir pārliecināti, ka viņu pētījumā ir izslēgtas jebkuras nejaušības iespējas. Tas pamatots ar faktu, ka apaļīgās dāmas visus testus veica ātrāk, nekā slaidākas komplektācijas daiļā dzimuma pārstāves.

Speciālisti pētījuma rezultātus skaidro ar organiskajām skābēm, kas ir kuplākas kompikācijas sieviešu organismā. Skābes ietekmē augstāk intelekta attīstību!

Komentāri