Mikaela Šēfere Lieldienu fotosesijā pozē kaila Berlīnes centrā (FOTO), Mixnews.lv

Mikaela Šēfere Lieldienu fotosesijā pozē kaila Berlīnes centrā (FOTO) (1)

фото

Woman | 2014. gada 18. aprīlī plkst. 21:09

Vācijas erotikas modele un realitātes šovu zvaigzne Mikaela Šēfere jau atkal kaila pozējusi Berlīnes centrā, tikai nedaudz piesedzoties ar Lieldienu atribūtiku, raksta "kasjauns.lv".

Mikaela Šēfere plika pozējusi Berlīnē pie Brandenburgas vārtiem Ziemassvētkos un Valentīndienā. Gatavojoties Lieldienām, viņa atkal izgājusi ielās un atrādījusi savus sievišķos dotumus ļoti brīvā fotosesijā.

фото

фото

Modele krūšgaliņus bija piesegusi ar krāsotām Lieldienu olām, bet pašā intīmākajā vietā pielikusi mīksto rotaļlietu – zaķīti. Uz fotosesiju modele bija līdzi paņēmusi arī dzīvu trusīti un daļā fotogrāfiju pozēja ar dzīvnieciņu rokās.

фото

фото

фото

Savā dzimtajā Vācijā šo modeli pierasts redzēt puskailu dažnedažādās fotosesijās. Taču pirms dažiem gadiem par viņu uzzināja visa pasaule. Toreiz modele apmeklēja filmas "Vīri melnā 3" pirmizrādes vakaru Berlīnē un bija ģērbusies kleitā, kas darināta no... videokasešu lentēm. Tērps atsedza visu, ar ko daba un plastikas ķirurgi apveltījuši šo sievieti.

Mikaela ir 1.75 m gara un viņas parametri ir 85-60-90. Modeles karjeras laikā viņa kaila pozējusi tādiem vīriešu žurnāliem kā "Playboy", "Maxim" un "FHM". Viņas kontā ir arī vairāki tituli: "Miss East Germany 2004", "Miss Venus 2005", "The Face Of Campari 2005" un "Miss Maxim 2006". 2006.gadā Mikaela ieguva astoto vietu vācu modeļu konkursā "Next Top Model".

Modele uzstājas arī klubos kā dīdžejs, piedevām nereti stājoties pie pults pavisam kaila.

Komentāri 1
omepirms 4 gadiem
vismaz ir ko kārdināt viriešus