Heidija Kluma peldas bez krūštura ar jauno draugu (FOTO), Mixnews.lv

Heidija Kluma peldas bez krūštura ar jauno draugu (FOTO)

фото

Woman | 2014. gada 22. aprīlī plkst. 12:47

Pēc šķiršanās no miesassarga un mīļotā vīrieša Mārtina Kristena, vācu supermodele Heidija Kluma uzsākusi romānu ar 13 gadus jaunāko Vito Šnēbelu, raksta "kasjauns.lv"

Heidija Kluma un mākslas dīleris Vito Šnēbels satiekas kopš šā gada februāra.

фото

Nesen Heidija ar savu jauno mīļoto manīta baudām romantiskas brīvdienas Meksikas pludmalē. Supermodele sauļojās un devās peldēties bez peldkostīma krūšturīša, kā to iecienījusi darīt jau agrāk. Arī laulības laikā ar dziedātāju Sīlu, Kluma nekautrējās plunčāties "topless" pat savu bērnu acu priekšā.

фото

Atpūtai Meksikas pludmalē Heidija bija izvēlējusies aktuālā čūskādas printa bikini. Miniatūrās biksītes darinājis zīmols "PilyQ". Šīs firmas peldkostīmus iecienījusi arī viņas kolēģe – "Victoria’s Secret" modele Alesandra Ambrosio. Šādas biksītes maksā 72 eiro. Taču tieši šādu bikini, kāds redzams Heidijai, šobrīd vairs nevar iegādāties, – tuvojoties gaidāmajai vasarai, tas esot jau izpārdots.

фото

Vito Šnēbelam ir kāda vājība – tās ir vienas no skaistākajām Holivudas dīvām, kuras piedevām ir par viņu vecākas. Šnēbelu vienojušas romantiskas attiecības ar 51 gadu veco aktrisi Demiju Mūru un 49 gadus veco supermodeli Ellu Makfersoni.

фото

Komentāri