Laima Vaikule kļūst par Stila ikonu, Mixnews.lv

Laima Vaikule kļūst par Stila ikonu

фото

Woman | 2014. gada 23. aprīlī plkst. 20:55

Maskavā norisinājās ikgadējā balvu pasniegšanas ceremonija "Stilīgākie Krievijā" pēc žurnāla "Hello!" viedokļa, kura galvenā redaktore ir Svetlana Bondarčuka, kinorežisora Fjodora Bondarčuka sieva. Nominācijā "Stila ikona" balvu ieguva latviešu primadonna Laima Vaikule.

Ceremonijā ieradās gandrīz visas šovbiznesa un sporta zvaigznes. Vakaru vadīja populāra ballīšu lauvene Ksenija Sobčaka, kas labprāt jokojās par pasākuma dalībniekiem un nominantiem. Otrs vakara vadītājs bija Valērijs Sjutkins.

Tomēr uzmanības centrā bija uzvarētāju vārdi. Dažu uzvarētāju izvēle gan pārsteidza, piemēram, stilīgākā nominācijā "Bohēmas šiks" balvu ieguva TV vadītāja Viktorija Boņa, kura, mūsuprāt, vislabāk iederas glamūra kategorijā.

фото

фото

Viktorija Boņa. Foto: Instagram

"Casual" nominācijā par stilīgāko tika atzīta aktrise Ingeborga Dapkunaite, bet par stilīgāko dziedātāju kļuva Dima Bilans. Savukārt par skaistāko pāri tika atzīta dziedātāja Alsu un viņas vīrs, uzņēmējs Jans Abramovs.

фото

Dima Bilans Jūrmalā, "Jauna Viļņa" norises laikā

Īpaši patīkami, ka "Stila ikonas" titulu ieguva tieši Latvijas pašmāju zvaigzne Laima Vaikule, kas ieradās uz balvas ceremoniju stilīgā uzvalkā no melna samta.

фото

Laima Vaikule ceremonijā kopā ar Igoru Krutoju. Foto: Anna Temerina/SPLETNIK.RU

Nominācijā "Klasika" balvu ieguva aktrise Svetlana Ivanova, bet par stilīgāko personu Krievijā tika atzīta aktrise Ravšana Kurkova. Balvu pasniedza žurnāla "Hello!" galvenā redaktore Svetlana Bondarčuka un režisors Kirils Serebreņņikovs.

фото

Ravšana Kurkova. Foto: Anna Temerina/SPLETNIK.RU

Komentāri