Pirmoreiz britu princim ir cittautu auklīte (FOTO), Mixnews.lv

Pirmoreiz britu princim ir cittautu auklīte (FOTO)

фото

Woman | 2014. gada 23. aprīlī plkst. 19:07

Pirmoreiz britu karaļnama vēsturē nākamo monarhu, prinča Viljama un hercogienes Ketrīnas dēlu Džordžu, pieskata cittautu auklīte, raksta "kasjauns.lv".

Viljamss un Ketrīna devušies triju nedēļā ilgā vizītē uz Austrāiju un Jaunzēlandi un dēliņa pieskatīšanai līdzi aicinājuši arī auklīti Mariju Terēzi Turionu Borallo – 43 gadus vecu sievieti, kas dzimusi Spānijā, bet skolojusies Anglijā.

фото фото

"Viņa ir pirmā cittautu auklīte, kas pieskata nākamo britu monarhu," atklājis kāds anonīms informators.

Borallo jaunkundze uzaugusi Palensijā, pilsētā, kas atrodas 225 km no Spānijas galvaspilsētas Madrides. Viņa skolojusies prestižajā Norlenda koledžā Anglijā, kur apmāca auklītes un bērnu kopšanas speciālistus.

Borallo karaliskajā ģimenē strādā tikai mēnesi. Princis Viljams un hercogiene Ketrīna pirms došanās pirmajā oficiālajā vizītē kopā ar dēlu, vērsās pie starptautiskās auklīšu skolas vadības ar lūgumu ieteikt viņiem kādu auklīti mazajam dēliņam. Kad skolas pārstāvji iesniedza jaunajiem vecākiem nelielu sarakstu ar kandidātēm, viņi izvēlējās pieticīgo spānieti. Borallo ir vienīgā meita četru bērnu ģimenē.

фото фото

Pirms tam mazo Džordžu pieskatīja Ketrīnas māte Kerola Midltone, kā arī prinča Viljama bijusī auklīte Džesija Veba, kurai nu jau ir 71 gads.

Borallo jau kopš bērnības bijusi kautrīga un nopietna, tāpēc bērnības draugi domājuši, ka viņa dienās kļūs par mūķeni. Arī paaugoties Borallo ieturēja vienkāršu un atturīgu dzīvesveidu un par puišiem absolūti neinteresējās.

фото

Jau no mazotnes spāniete dievina bērnus, tāpēc vēl esot dzimtenē sāka studēt padagoģiju, bet pirms 20 gadiem pārcēlās uz Angliju, lai mācītos angļu valodu un turpinātu izglītoties bērnu aprūpes jomā.

Komentāri