Viktorija Bekhema svin 40.dzimšanas dienu! (FOTO), Mixnews.lv

Viktorija Bekhema svin 40.dzimšanas dienu! (FOTO)

фото

Woman | 2014. gada 24. aprīlī plkst. 15:17

Modes dizainere un stila ikona Viktorija Bekhema savu 40. dzimšanas dienu atzīmējusi Jūtas štatā ASV, dodoties pārgājienā kopā ar vīru Deividu un bērniem, raksta "kasjauns".

"Lieliski pavadu laiku kopā ar ģimeni!" – sociālajos tīklos ierakstījusi Viktorija Bekhema, komentāru papildinot ar fotogrāfiju, kurā viņa pozē kopā ar vīru. Viktorija arī padalījusies ar fotogrāfiju, kurā viņa redzama baudām Amerikas gleznainos kalnu panorāmu. "Burvīga diena, ko pavadījām, dodoties pārgājienā uz Lielo kanjonu!" – raksta dizainere.

Savas apaļās dzimšanas dienas priekšvakarā Viktorija interneta blogā publiskojusi fotogrāfijas no privātā fotoalbuma. Tajās viņa redzama bērnībā kopā ar vecākiem, brāli un māsu.

фото

Dzimšanas dienas svinīgās vakariņas Viktorija ieturēja restorānā "Nobu". Ēdienkartē bija arī gaviļnieces iecienītie rīsu pīrādziņi ar jūraszālēm un citi gardumi no japāņu virtuves

Īsi pirms 40. dzimšanas dienas Bekhema par lielāko sasniegumu dzīvē uzskata savus bērnus – Bruklinu (15), Romeo (11), Krūzu (9) un meitiņu Hārperi, kurai šā gada 10. jūlijā apritēs divi gadi. "Mani četri bērni ir mans lepnums. Viņi mani iedvesmo. Vēl es vienmēr apbrīnoju sievietes, kas veiksmīgi pratušas savienot karjeru ar ģimenes dzīvi."

фото

Viktorija bauda gleznainos dabas skatu no Lielā kanjona

Viktorija arī atklājusi, ka tic karmai un iegādājas kristāliņus, ko izvieto mājās un savā birojā, lai palīdzētu radīt telpā pozitīvu enerģiju. Piecas reizes nedēļā Viktorija ceļas pulksten sešos no rīta un dodas uz sporta zāli.

Viktorija Bekhema bērnībā

фото

фото

фото

фото

Foto: twitter.com/victoriabeckham

Komentāri