Modes mākslinieks: Straujumas tēls kļuvis sakārtotāks (FOTO, AUDIO), Mixnews.lv

Modes mākslinieks: Straujumas tēls kļuvis sakārtotāks (FOTO, AUDIO)

фото

Woman | 2014. gada 24. aprīlī plkst. 15:25

Ir redzams, ka premjerministre Laimdota Straujuma savam tēlam pievērš nopietnu uzmanību un, aizritot 100 dienām kopš stāšanās amatā, tēls kļuvis sakārtotāks, portālam Mixnews.lv atzina modes mākslinieks Bruno Birmanis.

"Protams, sievietei viņas gados nav pārāk viegli. Domāju, ka viņa tiek veiksmīgi galā ar šo daļu savu pienākumu. Tēls ir kļuvis sakārtotāks, var redzēt, ka cilvēks nopietni pievēršas šai lietai, nevis vienkārši saģērbjas kārtīgi uz darbu. Tur strādā profesionāļi. Vienmēr gan var labāk, kārtīgāk un pozitīvāk," sacīja Birmanis.

фото

Uz jautājumu, uz ko Straujumai būtu jāliek uzsvars savā tēlā, modes mākslinieks bija atturīgs savos izteikumos un īpaši nevēlējās par to izteikties.

"Šajā ziņā negribētu padomus dot. Viņa nav jauna sieviete, kas dodas uz ballīti. Lai dotu padomus, jāpazīst cilvēks personīgi. Paskatoties uz bildīti, kurā attēlota Margareta Tečere vai kāda no citām lielajām politiķēm, nevar pateikt, ka mums vajag kaut ko līdzīgu vai kaut ko pretēju. Visa pamatā tomēr ir cilvēks. Pie darba sarežģītības, kāds viņš ir tīri emocionāli, cilvēkam ir komfortabli jājūtās tajā tēlā, kādā viņš tiek ielikts. Ar cilvēku brieduma gados nav tik vienkārši, viņš ir pieradis pie viena [konkrēta] dzīvesveida," norādīja Birmanis.

фото

Atgādinām, ka Ministru prezidente Laimdota Straujuma (V) un vairāki valdības ministri ceturtdien informēs par valdības pirmajās 100 dienās paveikto. Straujumas valdība tika apstiprināta šā gada 22.janvārī.

Foto: mixnews.lv, Reuters/Scanpix

Komentāri