Karlīnes Štālas 5 ieteikumi mundruma iegūšanai pavasarī, Mixnews.lv

Karlīnes Štālas 5 ieteikumi mundruma iegūšanai pavasarī

фото

Woman | 2014. gada 26. aprīlī plkst. 09:35

Panākumiem bagātā latviešu autosportiste Karlīne Štāla, kura ir kļuvusi par "Rexona" aktīva dzīvesveida akcijas "UZDRĪKSTIES:VAIRĀK!" galveno vēstnesi, dalās kā atbrīvoties no ziemā uzkrātā noguruma.

Lūk, 5 Karlīnes Štālas ieteikumi katram, kurš šajā pavasarī vēlas būt aktīvs un mundrs.

Maksimāla saules baudīšana
"Kad dienas kļuvušas garākas un saulainākas, es cenšos izmantot katru izdevību vairāk uzturēties ārā, kad spīd saule. Apvienojumā ar pastaigu svaigā gaisā, tie ir ideāli vitamīni," stāsta autosportiste.

Svaigi augļi un dārzeņi – lielisks vitamīnu avots
Uzņemt vitamīnus ir svarīgi ne tikai pavasarī, bet arī ziemā, uzskata sportiste, bet īpaša uzmanība jāpievērš svaigiem dārzeņiem tieši pavasarī.

"Protams, pavasaris ir laiks, kad sāk viss plaukt un zaļot, un mēs varam vairāk uzņemt tieši svaigos vitamīnus," pauž Karlīne Štāla.

Pastaigas svaigā gaisā
Mērķis dzīvot veselīgāk. "Laiks paliek siltāks, tāpēc var sākt ar garākam pastaigām. Pēc tam var izpildīt dažādus vingrinājumus, vieglus skrējienus," iesaka Karlīne.

Optimisms un māka priecāties arī par maziem pozitīviem notikumiem
Vairāk smaidīt, mācīties novērtēt katru mazāko pozitīvo sīkumu, kas mums dots, iet vairāk ārā dabā, lutināt sevi un ļaut sev arī atpūtas mirkļus.

Ja pat viss nenotiek kā iecerēts – raugies uz to viegli
"Nevajag neko ļoti strikti plānot un likt grafikos. Man tuvs cilvēks nesen atsūtīja šādu tekstu: "neaizraujies ar dzīves plānošanu – visskaistākās lietas notiek pašas no sevis,"" saka Štāla

Komentāri