Ar torti un dziesmām "Aarzemniekus" pavada uz Eirovīziju (FOTO), Mixnews.lv

Ar torti un dziesmām "Aarzemniekus" pavada uz Eirovīziju (FOTO)

фото

Woman | 2014. gada 25. aprīlī plkst. 20:54

Ceturtdienas pēcpusdienā, Dānijas vēstniecības dārzā grupa "Aarzemnieki" tika pavadīta ceļā uz Kopenhāgenu Dānijā, kur 6. maijā mūziķi pārstāvēs Latviju Eirovīzijas pirmajā pusfinālā, raksta "kasjauns.lv".

Draudzīgā un muzikālā gaisotnē grupa ar vokālisti un vijolnieci Katrīnu Dimantu priekšgalā iznāca dārzā, nesot rokās torti ar uzrakstu „Cake to bake”. Tā sauc viņu Eirovīzijas dziesmu.

фото

Tikmēr laimes vēlējumus grupai teica Dānijas vēstnieks Latvijā Pērs Karlsens, Eirovīzijas projekta vadītāja Zita Kaminska, LTV valdes loceklis Sergejs Ņesterovs un Eirovīzijas sabiedrisko attiecību speciāliste Ilze Ārniece.

Vēlāk grupas dalībnieki - Jorans Šteinhauers, Katrīna Dimanta un Guntis Veilands - sadziedājās. Pēc grupas uzstāšanās Dānijas vēstniecības dārzā turpinājās sarunas, kurās „Aarzemnieki” dalījās stāstos par piedzīvoto koncertos Beļģijā, Lielbritānijā un Nīderlandē. Uz izbraukšanas pasākumu neieradās grupas biedrs Raitis Viļumovs, jo viņam tobrīd bija jākārto eksāmeni Mūzikas akadēmijā.

фото

Eirovīzijas projekta vadītāja Zita Kaminska atzina, ka „Aarzemnieki” izcelsies uz pārējo valstu fona ar lipīgo dziesmas meldiņu un vārdiem, jo lielākoties Eirovīzijā šogad pieteiktas liriskas, lēnas dziesmas. Tas varētu būt grupas trumpis, tāpat, kā tas, ka viņi visi runā angļu valodā un Jorans vēl vismaz piecās valodās. Līdz ar to ārvalstu medijiem ir vieglāk sarunāties un intervijas var uzreiz publiskot.

фото

„Aarzemnieki” uz Dāniju izlidos šo svētdien, jo jau pirmdiena sāksies saspringts mēģinājumu grafiks. Paredzēti vairāki skaņas, skatuves mēģinājumi, kā arī 3 ģenerālmēģinājumi.

Eirovīzijas dziesmu konkursa pusfināli notiks 6. un 8.maijā, bet fināls 10. maijā. Kopumā konkursā šogad piedalīsies 37 valstis. To varēs vērot tiešraidē LTV1 un ltv.lv mājas lapā.

фото

„Aarzemnieki” Latviju konkursā pārstāvēs 6. maijā un savstarpēji sacentīsies ar mūziķiem no 18 valstīm: Zviedrijas, Albānijas, Islandes, Krievijas, Azerbaidžānas, Armēnijas, Igaunijas, Beļģijas, Ungārijas, Moldovas, Melnkalnes, Sanmarīno, Portugāles, Ukrainas un Nīderlandes.

фото

Avots:kasjauns.lv Foto:kasjauns.lv

Komentāri