Pazīmes, kas liecina ka viņš nevēlas nopietnas attiecības, Mixnews.lv

Pazīmes, kas liecina ka viņš nevēlas nopietnas attiecības

фото

Woman | 2014. gada 25. aprīlī plkst. 20:23

Cilvēki ir atšķirīgi un viņu uzvedība dažādās dzīves situācijās arī. Taču pastāv neapšaubāmi mājieni, kas norāda vai vīrietis ir ieinteresēts nopietnās saistībās.

Ja vēlies stabilas attiecības, ir būtiski apzināties, ka arī mīļotais cilvēks to vēlas. Ja tā tomēr nav, labāk savlaicīgi atbrīvoties no ilūzijām un reāli skatīties uz notiekošo.

Pievērs uzmanību vīrieša izteicieniem, ja viņš pasaka kādu no šīm frāzēm, iespējams, tas liecina, ka viņš nevēlas nopietnas attiecības:

"Man šķiet ir par ātru tev iepazīties ar manu ģimeni!"

Kad vīrietis ir ieinteresēts nopietnās attiecībās, viņš nemeklēs atrunas. Pilnīgi iespējams uztraukums, bet tomēr vēlme iepazīstināt savu mīļoto ar vecākiem viņam ir.

"Es nedomāju, ka tev patiktu mani draugi."

Vīrietis var nevēlēties iepazīstinat savu mīļoto ar draugiem, tad ja iespējams, draugi nemaz nenojauš par mīļotās sievietes esamību šī vīrieša dzīvē vai arī, vīrietis draugiem ir devis atšķirīgu priekšstatu par izveidoto attiecību modeli, nekā tas ir. Lai nu kā, tā nav laba zīme attiecību nākotnei.

"Es šobrīd nemeklēju neko nopietnu!"

Daudzas sievietes neuztver šo apgalvojumu, lai gan vīrietis tajā skaidri un gaiši norāda, ka viņš nevēlas ilgnoturīgas saistības, nevēlas uzņemties atbildību par kādu. Nevajadzētu pieļaut kļūdu, lolojot cerības, ka ir iespējams mainīt viņa nodomus. Vairums vīriešu nemelo par saviem attiecību mērķiem, tāpēc, ja gadās dzirdēt ko tādu, nevajag izniekot savu laiku un nervus, cerot uz teju neiespējamo.

"Būsim spontāni!"

Lai gan deva spontanitātes var piešķirt attiecībām romantiku un aizrautību, tā nav laba zīme, ja viņš nekad neplāno kaut ko stabilu un pastāvīgu attiecībās. Ja vīrietim veidojas nopietnas jūtas pret sievieti, viņš vēlēsies saplānot arvien vairāk notikumu kopīgajā dzīvē. Spontanitāte, var būt veids kā citādāk pateikt, ka viņš vēlas nepiespiestas saistības.

Komentāri