Izradās, sievietes gurnu platums ietekmē seksuālo uzvedību, Mixnews.lv

Izradās, sievietes gurnu platums ietekmē seksuālo uzvedību

фото

Woman | 2014. gada 27. aprīlī plkst. 13:25

Sievietes gurni un to forma ievērojami ietekmē sieviešu seksuālo uzvedību, liecina nesen veikts pētījums.

Pētījumā piedalījās 148 sievietes vecumā no 18 līdz 26 gadiem. Pētnieki nomērīja katras dalībnieces gurnu platumu, fiksējot attālumu starp iegurņa kaulu ārējām malām, kā arī izjautāja sievietes par viņu seksuālajiem paradumiem, noskaidrojot vecumu, kurā uzsāktas dzimumattiecības, seksuālo partneru skaitu, kā arī emocionālo attieksmi pret mīlēšanos, raksta "delfi.lv".

Tāpat tika nomērīta gurnu un vidukļa platuma attiecība.

Rezultātā tika secināts, ka gurnu platums korelē ar sievietes seksuālo aktivitāti gadījuma sakaru attiecībās. Sievietes ar platākiem gurniem krietni biežāk iesaistās gadījuma rakstura seksuālās attiecībās, savukārt šaurāku gurnu īpašnieces ar seksu nodarbojas attiecību kontekstā un ar pastāvīgu partneri. Savukārt attiecība starp gurnu un vidukļa platumu sieviešu seksuālo uzvedību neietekmē.

Lai gan pētījuma dati ir pārliecinoši, tā veicēji atzīst, ka eksperiments ir visai neparasts. Iespējams, tā rezultātus var skaidrot hipotēze par gurnu platuma nozīmīgumu dzemdībās.

Sievietes ar platiem gurniem dzemdē vieglāk, savukārt šauro gurnu īpašniecēm vēsturiski nācies ciest no dzemdību komplikācijām.

Iespējams, tieši tas sievietēm ar ne pārāk platiem gurniem liek būt izvēlīgām potenciālā seksa partnera meklējumos, secina pētnieki.

Komentāri