Pētījums: Jo biežāk orgasms, jo ilgāks mūžs! , Mixnews.lv

Pētījums: Jo biežāk orgasms, jo ilgāks mūžs!

фото

Woman | 2014. gada 28. aprīlī plkst. 08:11

Cilvēkiem, kuri bieži sasniedz orgasmu, mirstība ir uz pusi mazāka, nekā tiem cilvēkiem, kuriem sekss ir reizi mēnesī vai vēl retāk, liecina nesen veiktā pētījuma rezultāti.

Sekss atbrīvo enerģiju un stimulē labsajūtas hormonu izdalīšanos organismā. Aktīva seksa dzīve ir tieši tas, kas katram nepieciešams, lai saglabātu labu fizisko formu, novērstu kādu iespējamu saslimšanu, uzlabotu veselību un atbrīvotos no stresa, raksta "tvnet.lv".

Uzzini piecas pamatlietas par to, kādu labumu sniedz sekss divas reizes nedēļā!

фото

Trenē sirdi

Seksa laikā sirdsdarbība paātrinās līdz aptuveni 120 sitieniem minūtē - tikpat, cik straujas pastaigas vai rīta skrējiena laikā, tāpēc sekss uzlabo asiņu plūsmu artērijās, samazina risku saslimt ar diabētu un pagarina dzīves ilgumu. Šāds enerģisks vismaz 20 minūšu ilgs sekss trīs reizes nedēļā par 50% samazinās sirds koronārās slimības risku. Tas samazina arī olnīcu, dzemdes kakla un zarnu vēža risku, kā arī risku saslimt ar 2. tipa cukura diabētu, no kura patlaban pasaulē cieš miljoniem cilvēku.

фото

Stiprina imunitāti

Jaunākie pētījumi liecina, ka regulārs sekss stimulē antivielu veidošanos organismā. Antivielas ir galvenais organisma ierocis pret infekciju, tās novērš saslimšanu, tostarp arī saaukstēšanās slimības. Sekss, un it īpaši orgasmi, palīdzēs izvairīties no iesnām, kakla sāpēm, gripas, kā arī kuņģa un zarnu trakta darbības traucējumiem.

фото

Palēnina novecošanu

Romas Universitātes zinātnieki noskaidrojuši, ka fiziskie kontakti, sākot ar skūpstiem un beidzot ar seksu, pagarina cilvēka mūžu tieši tāpat kā fiziskā aktivitāte. Acīmredzot cilvēciskie kontakti iedarbojas tik labvēlīgi tādēļ, ka to ietekmē atbrīvojas dabiskie labsajūtas "aģenti" - endorfīni, kuri paaugstina organisma izturību.

фото

Saglabā dzimumtieksmi

Gan vīrieši, gan sievietes, kuri jaunībā bieži nodarbojas ar seksu, saglabā dzimumdziņu līdz sirmam vecumam. Pētījumos konstatēts, ka tad, ja dzimumdziņa netiek regulāri vingrināta (ar seksu, masturbāciju vai seksuālām fantāzijām), ar gadiem tā tiek pazaudēta pilnīgi.

фото

Novērš menstruālās sāpes

Iknedēļas sekss nodrošina regulārus menstruālos ciklus, augstāku estrogēna līmeni un mazāk izteiktu PMS. Orgasms var atbrīvot arī no menstruālajām sāpēm un pārtraukt spazmas, turklāt maksts vai klitora stimulēšanai ir vispārējs pretsāpju efekts.

Komentāri