Pasaulē vislabāk apmaksātā modele vairs neskuj kājas (FOTO), Mixnews.lv

Pasaulē vislabāk apmaksātā modele vairs neskuj kājas (FOTO)

фото

Woman | 2014. gada 28. aprīlī plkst. 09:07

Brazīliete Žizele Bundhena ir vislabāk apmaksātā modele pasaulē. Nesenās fotosesijas laikā viņa šortiņos parādījusi neskūtas kājas, raksta "kasjauns.lv".

Žizeles Bundhenas modes fotosesija notika saltajās Bostonas ielās. Šajā pilsētā modele arī dzīvo pati kopā ar vīru – amerikāņu futbolistu Tomu Breidiju un abiem bērniem – piecus gadus veco dēlu Bendžaminu un meitiņu Vivjenu, kura ir tikai 16 mēnešus veca.

Fotogrāfijām Bundhena pozēja baltā biezā adītā kardiganā, 350 eiro vērtos gaišos šortiņos, ko darinājis modes nams "Isabel Marant", un garajos zābakos, kas sniedzas virs ceļgaliem.

фото

Paparaci fotogrāfu uzņemtajos attēlos labi redzams, ka supermodeles kāju augšstilbus klāj matiņi, ko bilžu pēcapstrādes laikā visticamāk likvidēs fotogrāfiju apstrādes meistari.

Žizele ir pirmā modele, kurai ir visas iespējas jau tuvākajā nākotnē kļūt par pirmo supermodeli-miljardieri, kas kapitālu nopelnījusi pati ar savu darbu.. Bijusī apakšveļas zīmola "Victoria’s Secret" modele kopš 2010. gada izdod pati savu apakšveļas līniju. Biksītes, krūšturi un korsetes ik gadus papildina Žizeles ienākumus par 19 miljoniem dolāru.

Bundhena arī nesmādē dalību reklāmas projektos, ko viņai piedāvā pasaulē vadošie apģērbu un kosmētikas zīmoli. Arī šie kontrakti ievērojami papildina supermodeles kapitālu.

Komentāri