Produkti, kas ļaus dzīvot ilgāk!, Mixnews.lv

Produkti, kas ļaus dzīvot ilgāk!

фото

Woman | 2014. gada 29. aprīlī plkst. 08:48

Zinātnieki turpina meklēt ilgdzīvošanas noslēpumus uzturā,dzīvesveidā, cilvēka psiholoģijā. Neskatoties uz daudzajiem pētījumiem, kas apliecina saikni starp paredzamo dzīves ilgumu un virkni gēnu, eksperti uzskata, ka jaunību var pagariāt, pareizi ēdot.

Zinātnieki ir izveidojuši trīs produktu reitingu,kam noteikti jābūt uz ilgdzīvotāja galda.

Pirmais produkts,kas ļaus dzīvot ilgāk, ir vīnogas un dabīgi vīnogu dzērieni. Vīnogas satur resvratrolu, tā lielākā koncentrācija ir ādiņā.

фото

Resveratrols aktivizē gēnus, kas ir saistīti ar aizsardzības funkciju organismā. Tādējādi šī viela palīdz organismam cīnīties ar slimībām, kas izraisa novecošanās procesus.

Ēdot vīnogas, var pasargāt DNS no bojājumiem, uzlabot veselību un pagarināt dzīvi.

Otro vietu veselīgo produktu reitingā ieņem jogurts. Pētījumi, kas veikti uz grauzējiem, liecina, ka baktērijas Bifidobacterium, ko satur jogurti, palīdzēja pelēm pagarināt dzīvi un uzlabot viņu veselību.

фото

Trešais produkts, kam jābūt ikdienas uzturā ilgdzīvotājam, satur lielu daudzumu polifenolu. Pateicoties polifenoliem, ko satur ogas, organisms saņem nepieciešamo aizsardzību pret dažādām infekcijām un ultravioleto staru negatīvās iedarbības.

Turklāt, ogas, kas satur polifenolus, ir obligāta sastāvdaļa skaistumkopšanā. Šīs vielas novērš grumbas, uzlabo ādas tonusu, padara to elastīgu.

Polifenolus var atrast arī tējā, tumšajā šokolādē, vīnogās, ābolos, dzērvenēs.

Viens no vērtīgākajiem polifenola avotiem ir mellenes, tās satur lielu daļu no vielām, kas palīdz novērst priekšlaicīgu novecošanos.

фото

Komentāri