Tikai meitenēm: Savaldzināšanas mākslas padomi , Mixnews.lv

Tikai meitenēm: Savaldzināšanas mākslas padomi

фото

Woman | 2014. gada 28. aprīlī plkst. 16:53

Lai savaldzinātu vīrieti, nepietiek tikai ar ārējo skaistumu. Lai cik tas arī banāli neizklausītos, vajadzīgs iekšējais skaistums un pievilcība. Tāpēc piesaistīt vīriešu uzmanību ir jāiemācās. Un tas nav nekas grūts un nepaveicams, raksta "epadomi.lv".

фото

GAITA

Kam līdzinās jūsu gaita? Iemācieties kustēties kā modele, nedomāju, ka tad, ja jūs slājat lieliem soļiem, vīrietis uz jums atskatās. Ja jūsu gaita būs skaisti slīdoša, tā noteikti piesaistīs vīriešu uzmanību un spēs pat atraut viņa skatienu no futbola spēles.

фото

ĀRĒJAIS IZSKATS

Vēlaties būt valdzinoša - sekojiet vienmēr savai ārienei. Ir patīkami skatīties uz sakoptu sievieti. Lielākajai daļai vīriešu patīk dabīgs skaistums, tāpēc kosmētiku lietot vajadzētu ar apdomu. Tas pats attiecas uz smaržām. Labas smaržas, protams, patiks jebkuram vīrietim, taču nelietojiet tās pārāk daudz, nav patīkami, ja jums apkārt virmo uzbāzīgs smaržu mākonis.

фото

SEKSUALITĀTE

Neaizmirstiet par seksualitāti. Tas ir pareizais ceļš, lai savaldzinātu vīrieti. Bikšu kostīmi un džinsu bikses jau sen ir mūsu garderobes neatņemama sastāvdaļa, taču lai cik arī tās nebūtu pieguļošas un seksīgas, bikses nevar būt ne tik valdzinošas, ne satraucošas kā kleitiņa vai svārki. Un nemaz nav nepieciešams vilkt ļoti īsus svārciņus, labāk lai tie ir līdz celim, taču ar šķēlumu uz vienas kājas. Tieši svārki un zeķubikses (pēc iespējas smalkākas) visbiežāk nosaukti kā apģērbs, kas uzbudina vīriešus.

фото

NOSLĒPUMA RADĪŠANA

Cik gan daudz dzejoļu, dziesmu un gleznu ir veltīts sievietes daiļajam ķermenim! Taču vīriešiem atkailināts ķermenis nebūt nav sapņu objekts. Ja viss būtu tik vienkārši, tad zeķu, korsešu un citu tamlīdzīgu sieviešu garderobes atribūtu ražotāji jau sen būtu bankrotējuši. Pats galvenais nosacījums - ne visu uzreiz. Jums jāvilina un jāvaldzina. Var uzvilkt kārdinosu kleitiņu un likt noprast, ka zem tās ir vēl kaut kas daudz labāks. Iedomājieties, kā atdzīvosies viņa iztēle.

BALSS INTONĀCIJA

Vīrietis grib ne tikai ar acīm, bet arī ar ausīm. Kad jūs vēršaties pie viņa, jūsu balsij jābūt maigai un seksuālai. Un vēl, nekas tā neuzbudina un nepiesaista vīrieti, kā smaids un sievietes skanīgie smiekli. Esiet atvērta, priecājieties par dzīvi un smaidiet. Nevienu nesaista skaistas, taču vienaldzīgas vai agresīvas sejas. Tāpēc, ja jums kāds ir iepaticies, dodiet viņam zīmi- pasmaidiet.

фото

PIESKĀRIENI

Bet, ja vīrietis tā arī neko nav sapratis, kad esat izmēģinājusi visu iepriekš minēto, tad jārīkojas citādi. Taču tikai tādā gadījumā, ja joprojām esat pārliecināta par to, ka jums vajadzīgs tieši šis vīrietis. Pārējiet uz tiešo kontaktu. Nejauši pieskatieties viņam, ir milzum daudz veidu kā to izdarīt.

Komentāri