Meraija Kerija uzsāk modernu diētu, Mixnews.lv

Meraija Kerija uzsāk modernu diētu

фото

Woman | 2014. gada 29. aprīlī plkst. 13:12

Dziedātāja Meraija Kerija sākusi ievērot patlaban modernāko amerikāņu diētu. Diētas laikā var ēst visu, cik vien var apēst, bet produktiem jābūt tikai violetā krāsā, vai tonī tuvam tam, raksta ārvalstu mediji.

Šķirņu daudzveidība, kas ir Rietumos, atklāj tievētājām plašas iespējas, jo tur ir sastopamas ne tikai mellenes un vīnogas, bet arī violeti kartupeļi, ceriņkrāsas ziedkāposti, purpura burkāni.

44 gadus vecā Meraija ar šo ierobežojumu palīdzību plāno nomest, grūtniecības laikā uzņemto svaru. Ārzemju mediji ziņo, ka dīva pilnībā nodevās šai diētai, trīs dienas nedēļā viņa ēd tikai violetos produktus - plūmes, vīnogas, baklažānus. Viņai jau patīkot sasniegtais rezultāts.

Par vienu no iemesliem, kādēļ šī diēta kļuva tik populāra, tiek uzskatīts, ka violetie produkti satur antocianīnus, spēcīgu antioksidantu. Šī viela aizsargā šūnas no bojājumiem un spēj novērst vēža rašanos. Turklāt diētas izstrādātāji pārliecināti, ka tā uzlabojot sirdsdarbību un šāda ēdiena ierobežošana sniedz enerģijas lādiņu.

Tomēr dietologi uzskata, ka ikdienā ir jāēd krāsaina barība. Speciālisti nerekomendē ēst tikai violetus produktus, jo tāds uzturs nav pilnībā sabalansēts.

фото

Komentāri