Žannas Friskes nauda izglābj septiņus bērnus, Mixnews.lv

Žannas Friskes nauda izglābj septiņus bērnus

фото

Woman | 2014. gada 29. aprīlī plkst. 17:16

Nauda, kuru Krievijas iedzīvotāji saziedoja Žannas Friskes ārstēšanai, dziedātāja atdevusi bērniem, cīņā ar onkoloģiskām slimībām. Ziedoto līdzekļu pieticis, lai glābtu septiņus bērnus. Jaunākajam vēža slimniekam ir astoņi mēneši, ziņo ārvalstu mediji.

Visiem bērniem diagnosticēts audzējs smagā formā. Vēl trīs bērniem operācija tiks veikta jau tuvākajā laikā, paziņojis "Rusfonds", kas kopā ar televīzijas "Pirmo kanālu", organizēja līdzekļu vākšanu dziedātājas ārstēšanai.

Ziemā, 30.janvārī, Krievijas iedzīvotāji saziedoja 68 746 583 rubļus, no kuriem 4,7 miljoni rubļu nosedza dziedātājas rēķinus un aptuveni 3,6 miljoni samaksāti, par ārstēšanos Maijami klīnikā.

Bērniem ziedoti 30,5 miljoni rubļu. No saziedotās summas vēl 30 miljoni rezervēti, lai Friske varētu turpināt iziet ārstniecības kursu. Papildus jau minētajām summām, kādā televīzijas raidījumā, skatītāji pārskaitīja aptuveni 8 miljonus rubļu, kas arī tiks ziedoti bērniem.

Pati dziedātāj šobrīd atveseļojas. Viņas tēvs Valadimirs Friske medijiem sacījis:" Žanna ir malacis. Viņa slimību pieņēma uzreiz, lieki netērējot laiku citām tās stadijām." Friske ar filosofisku mieru esot uztvērusi preses interesi pret sevi un centusies tam nepievērst uzmanību.

Šobrīd dziedātāja jūtas labāk un turpina ārstēties Losandželosā. Friske jau spēj pastāvīgi pārvietoties un ķermeņa ārējais pampums ir pārgājis. Arī balss tiek raksturota kā "mundra un labsirdīga". "Tēti, man ir daudz labāk, nekas nesāp," stāsta Vladimirs Friske.

Komentāri