Daži interesanti fakti par Džordža Klūnija līgavu, Mixnews.lv

Daži interesanti fakti par Džordža Klūnija līgavu

фото

Woman | 2014. gada 30. aprīlī plkst. 10:06

Aizvadītajā nedēļas nogalē saderinājies aktieris Džordžs Klūnijs. Kāda ir viņa sirdsdāma Amala Alamuddina, kurai izdevies tas, kas nebija pa spēkam nevienai citai no aktiera bijušajām draudzenēm-daiļavām, uzzini jaunumus!

фото

Ziņa par saderināšanos ir pārsteigums daudziem, kas zina 52 gadus vecā Džordža Klūnija – pārliecinātā vecpuiša – reputāciju, taču nevarēja neievērot, cik ļoti iemīlējies bija pārītis Tanzānijas ceļojuma laikā šā gada martā, raksta portāls "Kas Jauns".

фото

Slaveno Holivudas aktieri un libānieti 36 gadus veco Amalu Alamuddinu pirmo reizi kopā manīja pērnā gada oktobrī. Sākotnēji gan Klūnijs noliedza, ka viņus vienotu romantiskas jūtas. Vēl ne tik sen pāris redzēts kopā Seišelu salās, Vašingtonā, Ņujorkā un pavisam nesen arī Losandželosā.

фото

Lūk, daži fakti, par Džordža Klūnija līgavu – 36 gadus veco libānieti Amalu Alamuddinu.

фото

Viņa ir izglītota: Amala ir juriste, kura specializējas starptautiskajā likumdošanā, cilvēktiesību jautājumos, noziedznieku izdošanas jautājumos un krimināllikumos. 2011. gadā viņa uzņēmās pārstāvēt "WikiLeaks" dibinātāju Džulianu Asānžu viņa tieslietā pret izdošanu.

фото

Viņa ir gudra: Oksfordā studējusī Amala tekoši runā trīs valodās: arābu, franču un angļu. Viņa ir absolvējusi Ņujorkas universitātes jurisprudences skolu.

фото

Viņa ir aktīviste: Gudrā brunete ir padomdevēja Sīrijas jautājumos bijušajam ANO ģenerālsekretāram Kofi Ananam. Arī Klūnijs ir kaislīgs aktīvists. Pērn viņu pat arestēja par dalību protesta akcijā pie Sudānas vēstniecības ēkas Vašingtonā.

фото

Viņa ir no prestižas ģimenes: Amalas māte, Barija, ir godalgas saņēmusi žurnāliste un reportiere jautājumos Vidējos Austrumos un Apvienotajā Karalistē. Viņa intervējusi bijušo ASV prezidentu Bilu Klintonu, premjerministri Mārgaretu Tečeri un prezidentu Fidelu Kastro. Amalas vectēvs bija ministrs valdībā.

фото

Viņa iztiek bez "Twitter" konta: Par Alamuddinas jaunkundzi bija liela interese sociālajos tīklos. Viņai sekotājos pieteicās aktieris Eštons Kačers un bijusī Austrālijas premjerministre Džūlija Džilarda. Taču pēc kāda laika Amala savu "Twitter" kontu slēdza. Vēl aizvadītā gada novembrī Klūnijs intervijās stāstīja, cik stulba lieta, viņaprāt, ir "Twitter" konts...

Komentāri