Uzzini, ko sievietes domā par dzimumlocekļa izmēru, Mixnews.lv

Uzzini, ko sievietes domā par dzimumlocekļa izmēru (4)

фото

Woman | 2014. gada 3. jūnijā plkst. 18:54

Komentāru apkopojums no dazādiem ienterneta portāliem, kuros ir bijusi runa par vīriešu dzimumlocekļa izmēra nozīmi. Protams, viedokļi ir dažādi, bet lielākā daļa sieviešu uzskata, ka dzimumloceklim ir jābūt pietiekoša izmēra, raksta "drarturs.lv".

Svarīgs jautājums arī ir, kāda sieviete rakstījusi komentāru - seksuāli pieredzējusi, kurai ir seksuālais partneris vai arī sieviete ar nelielu seksuālo pieredzi. Noteikti, sieviete, kurai nav seksuālā partnera uzskata, ka izmēram nav nozīme.

mince: agrāk domāju - kādas muļķības, kāda starpība dzimumlocekļa izmēram, bet nu tagad dzīve iegrozījusies tā, ka manam vīrietim ir maziņš... nu ne pārāk, bet mazāks nekā manam iepriekšējam... un bauda tad gandrīz nekāda... bet viņš man tik ļoti patīk... pat nezinu ko, lai iesāku! :)))

Ola: Tikai un vienīgi izmēram ir nozīme! Jo lielāks, jo labāks. Lai piedod visi mazo dzimumlocekļu īpašnieki, bet no jums seksā nav pilnīgi nekāda labuma! P.S.Ja nu vienīgi variet sievieti apmierināt orāli.

primacy: Ir, ir nozīme. :) Nav varbūt liela šķirba tur vai 15 vai 17 cm.. bet, ja 10 cm, un apkārtmērs kā zīmulītim, tur nekāda prasme nelīdzēs. :)

lilwife: Protams, kad ir nozīme!!! Tas ir labi, ja viņš prot apmierināt sieveieti arī savādāk, ja viņam ir mazs loceklis, bet jebkurā gadījumā, labs sekss ir un paliek labs sekss ar kārtīgu locekli, kad var kārtīgi nomīleties jūtot to...!

Kate: Reiz man bija puisis-ļoti foršs gan kā cilvēks, gan kā mīlnieks, ar normālu locekli - 17cm.... Un es biju pārliecināta, ka lielāku man pilnīgi nevajag, ka būtu tikai sāpīgi...taču reiz man gadījās neteiksim pamīlēties, bet precīzāk nokniebties ar citu, kuram Tas bija... nu stipri iespaidīgāks. Tas bija neaprakstāmi. Acis aizmiglojās no baudas, kad viņš manī ienāca, jutos kā maza ķīnietīte.:) Un vēl ir fakts, ka lielie vēlāk mēdz beigt. Protams, ir izņēmumi, bet tādi ir vienmēr. Nu, lūk, kopš tās reizes ar savu draugu sekss man vairs nepavisam neliekas izcils. Skumīgi, protams, nav jau slikti it kā, bet zinot to cik labi var būt :(

Just Meitene: Izmēram ir nozīme!!! To es saku no savas pieredzes. Agrāk man bija puisis, ar kuru visu laiku nodarbojāmies ar seksu, bet nekādi nespēju sajust orgasmu. It kā priekšspēle bija, viss bija, bet orgasma nekāda. Tikai, kad viņš manī ienāca, kaisles brīžos gribējās kliegt(un kliedzu) :''Dziļāk, dziļāk!!!''. Man jau likās, ka ar mani kaut kas nav kā vajag. Mēs izšķīrāmies un tad es satiku vienu citu puisi. Viņam bija liels P- un tad, pirmo reizi arī sajutu orgasmu. Tā, lūk!!! P.S. Par tiem līkajiem P- ar tiem var sasniegt tik nebijušas izjūtas, ka baudā vai jāmirst.

Vienkārši meitene: Es te tā lasu kā vīrieši stāsta, ka draudzenēm tur viens orgasms pēc otra, kā tas vispār iespējams, man labi ja reizi mēnesī izdodas uz to pusi pavilkt un tad vēl nav nekādas garantijas un ja arī izdodas, tad tas orgasms ir tik niecīgs, ka nav bijis pūļu vērts, varbūt esmu frigida? Es gribētu kādreiz pamēģināt ar kādu no tiem, kam te draudzenēm ir nemitīgie orgasmi, lai uzzinātu vai tik vaina nav manī!

Saule: Loceklim jābūt gan pietiekoši lielam, gan arī pēc formas skaistam:)))) esmu redzējusi dažus tādus uz kuriem paskatoties viss jaukais iespaids par puisi ir momentāni pazudis un tad tik domā, kā no viņa ātrāk atsieties:((( gribu pateikties TVNETAM, ka šādas lietas tiek šeit risinātas un šādi jautājumi tiek atklāti diskutēti, jo esmu pārliecināta, ka tie, kas gudri runā par tehnikas nozīmi seksā vispār nesaprot., ka sievietei jau nav vajadzīgs vīrietis vienkārši tāpēc, ka viņam biksēs kaut kas ir, bet lai tur būtu tāds ar kuru ir prieks darboties un domāju, ja tādi vīrieši būs vairāk, tad būs arī mazāk pārmetumu sievietēm, ka viņas nemāk vai nevēlas seksā izpausties. To esmu sapratusi, jo esmu sastapusi puisi, kurs gan pēc figūras, rakstura ir super, gan arī viņam TAS ir super un man pašai par apbrīnu ir vēlme ap viņa locekli darboties. Man sagādā baudu tas kā viņam TAS kļūst aizvien lielāks:)))) Puisi beidziet diskutēt par nevajadzīgām lietām un paskatieties kādi jūs patiesībā esiet un mainieties!!!!

Baibux: Patiesībā jau tam lielumam ir nozīme, tikai pārāk liels un garš arī nevar būt, jo tādi uzdzen mazliet bailes, jo ir bijusi sāpīga pieredze:( Bet ar pārāk mazu....ja ļoti gribās seksu...ar nav slikti :)

Like: Tās meitenes, sievas un sievietes, kuru vīriešiem ir neliels dzimumlocekļa izmērs, padalāties savos viedokļos, kā tiekat galā ar to, lai Jums būtu pilnvērtīgs un burvīgs sekss, kā sasniedzat baudas virsotnes, lai tās patiešām varētu dēvēt par virsotnēm?

Kristīne: Nevajag jau kaut kādā veidā nosodīt tos, kuriem tas dzimumloceklis ir mazs, tomēr teikšu pavisam godīgi - vienreiz man bija sakars ar vīrieti, kuram bija maziņš un tiklīdz es to sajutu, man zuda uzbudinājums. Izmēram ir liela nozīme, un man daudz lielāku baudu seksā spēj sagādāt vīrietis ar lielu dzimumlocekli.

Trakaa: Palasīju komentārus. Daži veči tiešām ir aprobežoti, ja uzskata, ka viņa daikta izmēram nav nozīme. Es pati savam izmērīju lai zinātu kāds ir ideāls, jo viņš ar saviem 18 cm man ir tieši ko vajag. Nezinu ja iepazītos ar kādu kam piemēram 14 cm - es tak viņu vispār ar tādu skabargu nejustu!

Izmisusī: Kāpēc ir tā, ka ja kāds patīk un ar viņu ikdiena ir forši, tad gultā galīgi garām? Tikko iepazināmies, apburošs, melnmatains džeks. Uz viņu tikai skatīties un skatīties. Tirpiņas skrien pa kauliem. Bet nonākot gultā - nevaru teikt, ka kopumā viņš bija slikts, bet vīrieti ar tik nelielu mantu nebiju redzējusi. Ko runāt par redzēšanu, ja praktiski viņu pat nejutu. Kāpēc tādi paradoksi? Un tagad uz viņu skatos kā uz kādu lelli vai mēbeli. Atkal garām...

Kam negadās... : ehh... atcerējos gadījumu, kad es gultā ar gandrīz paķēru ģīboni, jo citādāk kā par tārpiņu, es to nevarētu nosaukt.. Tas man bija nenormāls šoks, jo kaut ko tik tievu es nekad nebiju redzējusi...

Suse: Nu nav jau gluži tā, ka nav izmēram nozīmes:). Bet no pieredzes varu teikt, ka -jo lielāks, jo labāk arī ir garām. Pat, ja puisis mīlējas labi,tas var būt kādā brīdī sāpīgi. Patiesībā vidējs izmērs + tehnika + jūtas un kaislība, un bauda ir neaprakstāma!:))))

Anna: Teiksim tā, garumam nevajadzētu būt mazākam par 15 cm, bet diametram gan ir nozīme. Ja loceklis ir ļoti tievs ar spicu galu, tad nekādu baudu nesasniegt var tik nieres pabadīt. Tie foršākie ir tie seņveidīgie.

Kerija: Diemžēl tomēr izmēram ir nozīme, ok ir jābūt arī saprašanai vīrietim ko viņš dara, nevis - reku kāds man liels taga ievadīšu viņu tevī un tev būs momentāls orgasms no tā vien :P bet runājot pa maziem locekļiem ņus neuzbudina man tādi nieciņi. Iedomājaties situāciju viss ok jauks cilvēks, man ar viņu ir jautri un labi, bet kad nonācu līdz sexam - opā, mazulītis priekšā, man pat visa vēlme uz sexu pazuda:)

Anonims: Pilnīgas muļķības! Penim jābūt normāla izmēra ar kārtīgu diametru, nevis kaut kādam zīmulim. Kas tas par peni 7 cm ha ha ha:) Pirmkārt, psiholoģiski jau esi satriekta, kad taisi orālo tādam mazam čibrikam, nerunājot par sex. Man viens tāds bija nezinu vai 7 cm, bet biju pamatīgi satriekta, fui i negribās atcerēties.

Komentāri 4
Skeptikispirms 2 gadiem
Tad jau jums mīļās sievietes , teiksim tā ir kārtīgi izļurkātas vagīnas .
Man personīgī ir 16,5 cm , un lai es varētu visu viņu ielikt iekšā , tas nav iespējams , ieiet ja labi kādi 12-13 cm un viss
Jūtu jums līdzi
3
trakaispirms 4 gadiem
Man ir 21 vienu cm garsh instruments un vislaik domaju ka tas vel ir iss (porno utt iespada dell ) ,bet palasot sho visu esmu guvis makenit pasparliecibu :D
1
aivarspirms 3 gadiem
tādas sievietes ir kuras var ar aoralo seksu vīrieša guut sieviete orgzmu?
2