Gvineta Paltrova rīstās pēc skūpstīšanās ar Džoniju Depu, Mixnews.lv

Gvineta Paltrova rīstās pēc skūpstīšanās ar Džoniju Depu

фото

Woman | 2015. gada 16. janvārī plkst. 14:15

Šķiet, filmas "Mortekajs" zvaigzne Gvineta Paltrova sāk atgūties pēc sāpīgās šķiršanās no grupas Coldplay solista Krisa Mārtina. Prestižajā Zelta globuss kino balvu pasniegšanas ceremonijā aktrise staroja un visus apbūra, izceļot sava perfekti trenētā auguma aprises elegantā dizainera Maikla Kora kleitā.

Tiesa, ne mazāku publikas sajūsmu un interesi ir izpelnījušās pašas Gvinetas publiskotās fotogrāfijas, kurās viņa ir redzama kopā ar superzvaigzni Džoniju Depu.

Gatavojoties asa sižeta komēdijas "Mortekajs" pirmizrādei, kur 42 gadus vecā aktrise tēlo Džonija Depa atveidotā ekscentriskā aristokrāta sievu, Gvineta Paltrova savā Instagram kontā ir publicējusi vairākas fotogrāfijas no filmas aizkulisēm. Fiksētās epizodes liecina, ka starp abiem aktieriem valda ļoti draudzīgas un brīvas attiecības.

фото

Vienu no tām, kur viņa vannā gatavojas ar skūšanās putām ieziest vairakkārt par seksīgāko vīrieti pasaulē atzīto Depu, aktrise pati komentējusi īsi un konkrēti: "Tikai drosmīgas sievietes uzdrīkstas.."

фото

Gvineta Paltrova nesen žurnālam Marie Claire ir atzinusies, ka ļoti novērtē iespēju strādāt ar Džoniju Depu: "Vienalga, vai tas ir Morgans Frīmens manā karjeras sākumā, vai Džonijs Deps manā pēdējā filmā, es jūtos bezgala pateicīga, ka tieku atzīta par gana labu aktrisi, lai strādātu ar tik augsta līmeņa profesionāļiem."

Profesionālisms gan abus aktierus neglāba no neveiklām situācijām intīmu ainu uzņemšanas laikā. Filmas "Mortekajs" aizkulišu kadri liecina, ka 51 gadu vecā Džonija Depa skūpstīšana Gvinetai Patlrovai beidzās ar rīstīšanos.

Izrādās, ka skūpstu, par kuru sapņo tik daudz sievietes visā pasaulē, var sabojāt pārāk garas ūsas.

Foto: Instagram

Komentāri