Pētījums: Internetā visvairāk iepazīstas janvārī, Mixnews.lv

Pētījums: Internetā visvairāk iepazīstas janvārī

фото

Woman | 2015. gada 22. janvārī plkst. 17:47

Janvārī iepazīšanās portālos tiek reģistrēta visaugstākā lietotāju aktivitāte visā gada garumā.

"Pēc visiem svētkiem ir novērojams interneta iepazīšanās portālu lietotāju aktivitātes pieaugums, taču pēc Ziemassvētkiem šī aktivitāte ir visaugstākā un ilgtspējīgākā. Svētku laiks bieži vien rada spriedzi un stresu vientuļiem cilvēkiem. Daži redz laimīgas attiecības savā ģimenes lokā un vēlas, lai viņiem būtu līdzīgi, citi, savukārt, vēlas atrast savu otro pusīti, lai viņi nejustos tik vientuļi," uzskata flirts.lv direktors Andris Ungurs.

Janvāra vidū aktivitāte sasniegs maksimumu un tad lēnām sāks samazināties. Otrajā februāra nedēļā, pirms Svētā Valentīna dienas, iepazīšanās portāla apmeklējumu un jauno lietotāju skaits atkal paaugstināsies un nākamo divu nedēļu laikā nostabilizēsies.

Saskaņā ar A. Ungurs teikto šajā aspektā Latvija ne ar ko neatšķiras no citām pasaules valstīm. "Aktīvi iepazīšanās portālu lietotāji ir globāla tendence. Tikai svētki un vēlmes var atšķirties. Visaugstākā partneru tieksme uz neuzticību vērojama uzreiz pēc Mātes vai Tēva dienas. Vientuļie cilvēki reģistrējas iepazīšanās portālos uzreiz pēc Ziemassvētkiem un Lieldienām, " apgalvo flirts.lv direktors.

Pēdējos gados jūtama jauna tendence. Iepazīšanās portālu lietotāji atgriežas pēc vairāku mēnešu prombūtnes. Šo tendenci var novērot, pateicoties mūsdienu pārlūkprogrammu iespējai saglabāt lietotāja pieteikšanās informāciju. Agrāk šādi lietotāji reģistrēja jaunus profilus, jo viņi bija aizmirsuši paroli.

Komentāri