Friske palīdz ar vēzi slimai realitātes šova dalībniecei, Mixnews.lv

Friske palīdz ar vēzi slimai realitātes šova dalībniecei (1)

фото

Woman | 2015. gada 28. janvārī plkst. 12:11

Rudenī Krievijā populārā realitātes šova „Dom-2” dalībniecei Svetlanai Ustijenko tika diagnosticēts smadzeņu vēzis. Sievietei tika veikta operācija un ķīmijterapijas kurss. Taču pozitīvu rezultātu sasniegt neizdevās.

Ustijenko vērsās pēc palīdzības pie populārās dziedātājas Žannas Friskes, kurai tika atklāta tāda pati kaite.

фото

"Es runāju ar Žannas vīru Dmitriju Šepeļevu. Paskaidroju, ka patlaban meklēju ārstēšanas variantus. Dima pastāstīja, ka viņi nav veikusi nevienu ķīmijterapiju, jo tas ļoti bojā organismu. Visas viņu metodes bija vērstas uz imunitātes stiprināšanu. Viņi bija Ķīnā un Amerikā. Tāpat viņš man atklāja, kur var iegādāties nanovakcīnu, kas palīdzēja Žannai. Tā bija eksperimentāla, Žanna riskēja un to pamēģināja, un zāles palīdzēja," pastāstīja realitātes šova dalībniece.

Realitātes šovā Ustijenko piedalījās pagājušā gada nogalē. Taču veselības problēmu dēļ viņai nācās šova telpas pamest. Viņa ģība, vēl būdama filmēšanas laukumā, taču diagnoze tika uzstādīta pavisam nesen.

Komentāri 1
kaut kas ne tāpirms 4 gadiem
Nu melo viņš ka ausis kust, tā teikt. Tas ŽF izārstēšanās fakts ir kaut kas neticams, kaut kādu iemeslu dēļ citi to nav spējuši, rodas daudz jautājumu.....