Kuras slavenības izmanto fotošopu? (FOTO), Mixnews.lv

Kuras slavenības izmanto fotošopu? (FOTO)

фото

Woman | 2015. gada 29. janvārī plkst. 11:44

Pie tā, ka slavenību fotogrāfijas tiek uzlabotas ar fotošopu pirms publicēšanas glancētajos žurnālos, mēs jau esam pieraduši, taču bieži vien slavenības uzlabo savas fotogrāfijas arī pirms publicēšanas sociālajos tīklos. Nebūtu jau liela bēda, ja tas nebūtu tik pamanāmi.

фото

Māksliniece Lindsija Lohana gribējusi nodemonstrēt ideāli slaidu vidukli, taču šķībās ķermeņa kopšanas līdzekļu pudeles (tajā pašā apvidū, kur ir Lindsijas vēders) atklāj zvaigznes nemākulīgo apiešanos ar fotošopu.

фото

Šī Bejones fotogrāfija internetā izpelnījās lielu kritiku – realitātē dziedātājai nav tik tievas kājas un mazi gurni.

фото

Par īstu fotošopa zvaigzni sauc Kimu Kadrašjanu.

фото

Jā, arī šajā fotogrāfijā ir redzama Kima, kuru gan mēs pazīsatm ar platiem gurniem. Mēģinot samazināt vidukli un gurnus, Kima samazinājusi arī arku, kas ir viņai aiz muguras.

фото

фото

Viduklis, viduklis, jā, tas atkal ir ideāls.

фото

фото

Vai šādu sevi Kima redz no malas? Viņa samazinājusi vidukli, kaklu padarījusi šaurāku un garāku un pat noņēmusi matus no kakla.

фото

фото

Modeles Mirandas Kerras augums ir ideāls. Taču pašai modelei tā neliekas, tāpēc viņa izmanto fotošopu, lai uzlabotu savas formas. Tiesa gan, tas darīts neprofesionāli, jo viņa uzlabojusi ne tikai savas, bet arī plaukta formas.

Komentāri