Atklāj pirmos Positivus māksliniekus (VIDEO), Mixnews.lv

Atklāj pirmos Positivus māksliniekus (VIDEO)

фото

Woman | 2015. gada 9. februārī plkst. 09:43

Šovasar festivālā "Positivus" uzstāsies leģendārais mūziķis, bijušās grupas "Led Zepelin" solists Roberts Plānts, informē festivāla rīkotāji.

Tāpat festivālā uzstāsies arī grupa "St. Vincent", kas šonakt ieguvusi "Grammy" balvu kā labākā alternatīvas mūzikas albuma autori.

Festivālā Plānts uzstāsies kopā ar savu jaunāko grupu "Sensational Space Shifters", uzstāšanās laikā solot festivālā izpildīt arī "Led Zepelin" laika mūziku.

"Vēl nekad iepriekš pirmo gaidāmā festivāla mākslinieku saraksts nav bijis tik bagātīgs kā šogad. Var droši teikt, ka leģendārākais vārds šī gada programmā būs "Robert Plant And Sensational Space Shifters"," vēsta "Positivus" rīkotāji.

Pirmdien nosaukti pirmie mākslinieki, kas uzstāsies festivālā. Starp tiem ir arī elektroniskās mūzikas grupa "Basement Jaxx", "Jungle", dziedātājs Toms Odels, kurš "Positivus" uzstājies jau iepriekš, grupa "King Gizzard & The Lizard Wizard", mūziķis "Max Jury" un grupa "Soak".

"Nosauktie ir tikai pirmie festivāla mākslinieki, un drīzumā gaidām nākamo programmas papildinājumu, lai atklātu, kas vēl uz piecām skatuvēm šovasar uzstāsies Salacgrīvā," uzsver "Positivus" pārstāve Linda Igolniece.

"Led Zeppelin" pēdējoreiz kopīgi nospēlēja koncertu 2007.gadā "O2" arēnā Londonā. Rokgrupa nesen izdeva jaunas albumu "IV" un "Houses of the Holy" versijas, kas iekļuva Lielbritānijas mūzikas topa pirmajā desmitniekā. Kā kļuva zināms pagājušā gada nogalē, Plānts esot atteicies no dāsna piedāvājuma apvienot grupu par 500 miljoniem sterliņu mārciņu (638 miljoniem eiro). Atklātībā bija nonākušas ziņas, ka britu miljardieris Ričards Brensons esot piedāvājis ievērojamo naudas summu par 35 koncertiem trijās pilsētās. Taču 66 gadus vecais Plānts no tā esot atteicies.

Festivāls "Positivus" šogad devīto reizi norisināsies Salacgrīvā no 17.jūlija līdz 19.jūlijam.

Komentāri