MIX FM atgriežas pie saknēm!, Mixnews.lv

MIX FM atgriežas pie saknēm!

фото

Woman | 2015. gada 10. februārī plkst. 15:05

Daudzi ir pamanījuši, ka iepriekšējās brīvdienās radio MIX FM it kā mainījās muzikālā programma. Abas dienas ēterā skanēja tikai labi zināmas „vecās, labās” kompozīcijas no astoņdesmitajiem līdz nulles gadiem. Bet kur tad ir klausītājiem ierastie „karstie” hiti no Amerikas un Eiropas aktuālajiem mūzikas topiem?

Pēc paskaidrojumiem mēs vērsāmies pie radio MIX FM programmas direktora Oļega Pekas.

Visa jaunā un modernā mūzika turpinās skanēt radio MIX FM darbadienās. Bez Ariannas Grandes, Farela Viljamsa un Dimas Bilana Jūs neapliksit! Tie ir hiti, kuru pavadībā dejo Londonas, Sidnejas, Ņujorkas un Maskavas pusaudži. Tā ir šodienas mūzika, bet tas nav fakts, ka šīs dziesmas mēs atcerēsimies pirms gadiem desmit. Bet brīvdienas tagad būs veltītas programmai „Klasika MIX FM”. Tās ir labākās dziesmas, kas skanējušas pirmās Latvijas komerciālās radiostacijas ēterā gandrīz ceturtdaļu gadsimta.

Kādā nozīmē – klasika?

Labs jautājums! Ja ar klasiku saprotam to, kas izturējis laika pārbaudi, tad tās ir dziesmas no radio stacijas MIX FM playlistēm, kas nav zaudējušas savu popularitāti. Dziesmas, kuru pavadībā uzaugušas divas, varbūt pat visas trīs klausītāju paaudzes! Dziesmas, kas izturējušas vissīvāko atlasi. Apgalvoju, ka katrai dziesmai ir savs stāsts, veidojas dažādu tēlu un asociāciju ķēde.

Tā, no šīs vietas lūdzu detalizētāk! Kādas, piemēram, Jums ir personīgās asociācijas ar kādām dziesmām?

Kad es ēterā dzirdu (I'll Never Be) Maria Magdalena Sandras izpildījumā – katru reizi nodrebinos tāpēc, ka ļoti labi atceros, kādā cīņā es veikalā, Kirova (tagad Elizabetes) ielā, izcīnīju viņas vinila disku. Kā es skrēju uz mājām un baidījos, ka plate izkrīt no manām drebošajām rokām! Can't Fight the Moonlight man vienmēr asociējas ar filmu “Bārs "Coyote Ugly"" un ar dejām uz bāra letes, tāpat kā Džo Kokera You Can Leave Your Hat On ir mūžam saistīta ar Kimu Besindžeri, kas izģērbjas. Tā tiek uztverta kā labākā dziesma striptīzam. Bet ja Jums ir brīvs brīdis iziet cauri visam sarakstam…

Nē, teicām mēs, ieskatoties pulkstenī. Labāk ir dzirdēt pašas dziesmas! Un pēdējais jautājums: Vai nenotiks tā, ka MIX FM brīvdienu programma ar laiku nekļūs par MIX FM formātu kopumā?

Tādu plānu pagaidām nav. Kaut gan neslēpšu, ka tuvākajā laikā mūs sagaida daudz citu izmaiņu un uzlabojumu gan MIX FM ēterā, gan arī citās radio stacijās, kas ietilpst MIX MEDIA GROUP. Un MIX FM – tas ir tikai sākums... Bet visam savs laiks!

Vienvārdsakot, uzslēdziet radio MIX FM 102.7 – Jūs gaida neticamas, aizraujošas brīvdienas ar labākajām atmiņām 48 stundu programmā „MIX FM Klasika”.

Komentāri