Prāta Vētras jaunais singls iekaro lielu popularitāti (VIDEO), Mixnews.lv

Prāta Vētras jaunais singls iekaro lielu popularitāti (VIDEO)

фото

Woman | 2015. gada 11. februārī plkst. 12:08

Otrdien grupa "Prāta vētra" klausītāju uzmanībai nodeva pirmo singlu "Ziemu apēst" no pavasarī gaidāmā jaunā albuma "7 soļi svaiga gaisa." Vienas dienas laikā vietnē "Youtube" tas ir sasniedzis rekordlielu skatījumu skaitu.

Albuma koncerttūrē grupa dosies vasarā. "7 soļi svaiga gaisa" koncerti notiks 25.jūlijā Jelgavā, Lielupes pļavā pretī Jelgavas pilij, 31.jūlijā Ventspilī, Reņķa dārzā, kā arī 15.augustā Valmierā, Pauku priedēs. Noslēguma koncerts paredzēts 29.augustā, Rīgā, "New Hanza City" teritorijā, ko apsaimnieko "Pillar".

Berlīnē, "Hansa Studio", ierakstītā albuma producents ir Alekss Silva, ar kuru grupa jau ir strādājusi pie albuma "Četri krasti" un dziesmām "Colder" un "Plaukstas lieluma pavasaris". "Pēc eksperimentēšanas ar iepriekšējiem albumiem mums bija sajūta, ka gribam atgriezties pie "klasiskās" "Prāta vētras", tādēļ izvēlēties producentu bija viegli. Viss labi salikās, Alekss bija brīvs, tāpat kā "Hansa Studio", kur jau sen gribējām ierakstīties," stāsta grupas dalībnieki.

Komentāri