Krievijas šovā "Golos" iekļūst divi dalībnieki no Latvijas, Mixnews.lv

Krievijas šovā "Golos" iekļūst divi dalībnieki no Latvijas (1)

фото

Woman | 2015. gada 12. februārī plkst. 10:44

Jau šo piektdien, 13.februārī, Pirmajā Baltijas kanālā (PBK) sāksies muzikālā šova "Balss. Bērni" otrā sezona. Šoreiz populārā televīzijas projekta pirmajā posmā ir iekļuvuši arī divi Latvijas pārstāvji - rīdzinieki Katrīna Paula Dīringa un Eduards Redjko.

Bērnu "Balss" konkurss balstās tajos pašos principos kā pieaugušo muzikālais projekts. No tūkstošiem pieteikto dalībnieku konkursa organizatori tika atlasījuši pāris simtus viscienīgāko pretendentu. Sākotnējās atlases gaitā līdzdalībai aklās klausīšanos posmos ir izvēlēti 100 mazie dziedātāji. Daļa no viņiem turpinās dalību divcīņās, bet visspožākie talanti nokļūs līdz finālam.

Aklās noklausīšanās laikā žūrijas locekļi jeb mentori Maksims Fadejevs, Pelageja un Dima Bilans nokomplektēs savas komandas. Katrā no tām būs 15 jaunie izpildītāji vecumā no 7 līdz 14 gadiem.

Divcīņās no katras komandas piedalīsies pa trim bērniem, no kuriem nākamajā posmā iekļūs tikai viens dziedātājs. Savukārt finālā skatītāji tiešā ētera balsojumā noteiks visa projekta uzvarētāju.

Vienīgais jaunievedums salīdzinājumā ar projekta aizvadīto sezonu būs tas, ka šoreiz šova vadītāja kopā ar Dmitriju Nagijevu būs 26 gadus vecā dziedātāja Anastasija Čevaževska. Viņa 2012.gadā piedalījās pieaugušo "Balsī" Dimas Bilana komandā. Zināms, ka Anastasijai piemīt talants ļoti labi saprasties ar bērniem - viņa ir vokālā pedagoģe projektā "Republika KIDS".

Komentāri 1
milapirms 4 gadiem
forši