Jānis Stībelis sola pārsteigt ar jauno albumu "2 PASAULES", Mixnews.lv

Jānis Stībelis sola pārsteigt ar jauno albumu "2 PASAULES"

фото

Woman | 2015. gada 18. februārī plkst. 11:03

Jānis Stībelis 21.februārī, Koncertzālē "Rīga", Akadēmijas laukums 1, prezentēs savu jauno albumu jaunās vēsmās - "2 PASAULES", kas būtiski atšķirsies no iepriekš izdotajiem albumiem ar to, ka būs daudz vairāk elektroniskāks, kas mīsies kopā ar mazu sintipopu un sintezatora skaņā, bet tai pat laikā ieturot ļoti saulainu, pozitīvu noskaņu!

Albums ir uz dejām vedinošs, tāpēc organizatori uz koncertu iesaka ģērbieties ērti - būs deju placis, būs dejas!

Pavisam ekskluzīvi koncerta organizatori sabiedrībai nodod vienu jaunā albuma dziesmu - "Lai pa vējam" fragmentu ar ekskluzīvu ieskatu koncerta projekcijās un vizuālajā izskatā:

Projekcijas koncertam veido LUMENA ART DIVISION ar talantīgo Andreju Dubkovu priekšgalā. Andrejs arī veidojis video ceturtajam jaunā albuma singlam - "Klusumā", kura pirmizrāde paredzēta februāra sākumā.

Koncerts paredzēts košs un vizuāli baudāms iedalot to 2.daļās - tā kā Jānim tuvs ir jazz un funks, tad viņš ir lūdzis savu jaunā albuma koncerta 1.daļu "iesildīt" grupai Very Cool People, kas ir instrumentālās mūzikas grupa, kura spēlē jazz-funk un fusion mūziku. 2.daļā - Jānis prezentēs jaunā albuma jaunās dziesmas, kā arī atskaņos labākās un klausītāju mīlētākās dziesmas no iepriekšējiem albumiem.

фото

No jaunā albuma izdotas jau 3 dziesmas: "Zvaigžņu bērni", "2 Pasaules", kas tikko Muzikālajā Bankā ieguva 4.vietu un dziesma - "Kad sapņi izbeigsies". Jaunnedēļ pirmizrādi piedzīvos ceturtā jaunā albuma dziesma - "Klusumā".

Komentāri