Uz Rīgu brauc Eirovīzijas uzvarētāja Loreen (VIDEO), Mixnews.lv

Uz Rīgu brauc Eirovīzijas uzvarētāja Loreen (VIDEO)

фото

Woman | 2015. gada 18. februārī plkst. 15:35

Zviedru dziedātāja Loreen, konkursa Eirovīzija rekordiste, 2015.gada 25.aprīlī sniegs uzstāšanos Rīgā, Daugavas koncertzālē, šai uz jumta izvietotajai kultūras pasākumu norises vietai trešo sezonu sākot neierasti agri.

Loreen, īstajā vārdā Lorine Zineb Nora Talhaoui, 31 gadu vecā mūziķe no Zviedrijas, milzu popularitāti Eiropā un citur pasaulē iekaroja, piedaloties starptautiskajā dziesmu konkursā Eirovīzija 2013.gadā, kur viņas priekšnesums ar skaņdarbu Euphoria ieguva rekordaugstu balsu skaitu, nodrošinot uzvaru un ieiešanu konkursa vēsturē līdz ar tādiem grandiem kā zviedru grupa ABBA, šveiciete Céline Dion un spāņu izcelsmes dziedātājs Julio Iglesias.

Loreen panākumiem konkursā sekoja Euphoria uzvaras gājiens vairākās pasaules valstīs, iekarojot mūzikas aptauju virsotnes. Šo ieraksts iekļauts mūziķes debijas albumā Heal, izdotā 2012.gadā, līdzās citiem radio hītiem, piemēram, My Heart is Refusing Me, kā arī We Got The Power, kas tika pievienots albuma jaunākajai versijai 2013.gadā. Savukārt 2015.gadā gaidāms Loreen otrais albums Paperlights, ietverot sadarbības skaņdarbu ar Kiesza un citiem aktuāliem mūziķiem. Pirmais singls no gaidāmā albuma pie klausītājiem nonāks jau šomēnes.

Loreen 2013.-2014.gadā apceļoja pasauli ar pirmo solo turneju Tour XIV, sniedzot vairākus desmitus koncertu. Kā vienīgais koncerts Baltijā toreiz bija paredzēta uzstāšanās Rīgā, Mežaparka Lielajā estrādē, kas līdz ar viņu uzaicinājušā festivāla atcelšanu nenotika. 2015.gadā Loreen sagādā patīkamu pārsteigumu saviem faniem, ieplānojot 2 koncertus Baltijā, no kuriem 1 notiks Rīgā.

Komentāri