Latvijas dizaineres ar rokām darina neparastus apavus (FOTO), Mixnews.lv

Latvijas dizaineres ar rokām darina neparastus apavus (FOTO)

фото

Woman | 2015. gada 19. februārī plkst. 14:09

Ar 2015.gada pavasara-vasaras sezonas kolekciju šogad sevi pieteicis jauns Latvijā izstrādāta dizaina ar rokām darinātu sieviešu apavu zīmols SAZ, informē uzņēmuma SIA "Saz Shoes" īpašnieces Inga Šabovica un Sanita Avotiņa.

Zīmola un kolekcijas izveidē ieguldīto investīciju apjomu SAZ radītājas neatklāj. Taču atzīmē, ka ieguldīti ir privāti līdzekļi, ko plānots atpelnīt trīs gadu laikā.

Pavasara-vasaras kolekciju veido 15 modeļi. Savukārt šī gada ziemas kolekcijā, kura patlaban ir izstrādes stadijā, plānoti deviņi modeļi. Kurpes tiek rokām darinātas Rīgā. Pie kolekcijas tapšanas ir strādājuši pieci cilvēki. Apavu dizainu, detaļu dizainu izstrādājušas abas zīmola izveidotājas - Avotiņa un Šabovica.

фото

фото

Izgatavošanas procesam tiek piesaistīta trīs meistaru komanda: piegriezējs - modelētājs, virsdaļas šūšanai - virsšuvējs, kā arī kurpnieks, kas izgatavo speciālos SAZ dizaina papēžus un saliek visu kopā.

фото

SAZ ir pašmāju apavu zīmols, kas, eksperimentējot ar papēžu formu, apavu kolekcijā iekļāvis roku darinātu skulpturālu koka papēdi.

фото

фото

Katrs apavu pāris ir rokām darināts no dabīgās ādas, virsbūvē kombinēts dažādās saspēlēs ar SAZ izstrādāta dizaina apdares elementiem - apdruku audumu detaļām un koka papēdi.

Komentāri