Kailija Minoga dosies uz Eirovīziju 2015, Mixnews.lv

Kailija Minoga dosies uz Eirovīziju 2015

фото

Woman | 2015. gada 9. martā plkst. 12:10

Pēc dažiem mēnešiem notiks Eirovīzijas dziesmu konkurss. Pateicoties Končitas Vurstas uzvarai pagājušā gada šovā, šoreiz konkurss notiks Vīnē, Austrijā. Sagatavošanās darbi konkursam jau sākušies. Organizatori sola daudzus pārsteigumus.

Šogad Eirovīzijas dziesmu konkursam būs apaļa jubileja – 60 gadi. Jubilejas šova ietvaros konkursa organizatori ne tikai veido krāšņu un spilgtu šovu, bet arī pieļāvuši izmaiņas konkursa noteikumos. Proti, šogad Eirovīzijā piedalīsies valsts, kas nav Eiropā. Uz skatuves Vīnē kāps Austrālijas pārstāvis, bet viņa vārds gan pagaidām tiek turēts noslēpumā.

Tikmēr populārās austrāliešu dziedātajas Kailijas Minogas fani jau izteikuši cerības, ka tieši viņa kāps uz Eirovīzijas skatuves. Taču, kā izrādās, pati Kailija nebūt nav sajūsmā par šādu domu. Kādā intervijā viņa atklāja, ka šajā dienā būs ļoti aizņemta – viņa mazgās galvu.

Savukārt Kailijas māsa Danija Minoga intervijā apgalvoja, ka dziedātāja tomēr brauks uz konkursu, taču viņas loma tajā vēl nav noteikta.

Komentāri