Bukmeikeri prognozē, ka uz Eirovīziju Austrijā dosies Markus Riva, Mixnews.lv

Bukmeikeri prognozē, ka uz Eirovīziju Austrijā dosies Markus Riva (4)

фото

Woman | 2015. gada 20. februārī plkst. 14:00

Svētdien, 22.februārī, Latvijas Televīzijā norisināsies autoru un izpildītāju konkursa "Supernova 2015" fināls, kurā uz uzvaru cer četri dalībnieki. Triobet bukmeikeru vērtējumā Markus Riva ir nopietns pretendents uz uzvaru un doties pārstāvēt Latviju "Eirovīzijas" starptautiskajā konkursā Austrijā.

Markusa Rivas izpildītajai dziesmai "Take Me Down" ir piešķirts koeficients 2.1 jeb 40% liela iespēja uzvarēt. Ņemot vērā, ka "Supernova 2015" uzvarētāju finālā noteiks tikai skatītāju balsojums un varēs balsot arī no sociālo tīklu kontiem, tad Triobet bukmeikeru skatījumā lielu lomu var nospēlēt ne tikai fani Latvijā, bet arī šī izpildītāja lielais atbalstītāju pulks no ārvalstīm, kurus tas ieguva piedaloties Krievijas televīzijas šovā "Gribu pie Meladzes".

Aminatas izpildītajai dziesmai "Love Injected" Triobet dod koeficientu 2.4 jeb 34% lielu iespēju uzvarēt. Te kā Aminatas stiprās puses no Triobet bukmeikeru puses tiek minētas jaunās dziedātājas spēcīgais vokāls un Eirovīzijas formātam atbilstošā dziesma, kas turklāt jau ieguvusi popularitāti Latvijas radiostacijās.

Līdz šim mazpazīstamā MNTHA ar dziesmu "Nefelibata" Triobet bukmeikeru vērtējumā saņēmusi koeficientu 4.5 jeb 18% iespējamību uzvarēt. Tomēr šī gada Eirovīzijas atlases pārsteigums var parūpēties par vēl lielāku pārsteigumu! Lai gan izpildītā kompozīcija nav klasiska Eirovīzijas formāta dziesma, tomēr jau ieguvusi daudz piekritējus. Tāpat šeit par labu var nostrādāt arī tie skatītāji, kuri ar savu balsi vērsīsies pret klasiskajām Eirovīzijas dziesmām. Jāatceras, ka ko līdzīgu piedzīvojām jau pērn, kad uz Eirovīziju devās grupa Ārzemnieki.

Mazākas cerības uz uzvaru Triobet bukmeikeri dod grupai ElektroFolk un viņu dziesmai "Sundance", kuras iespējas uzvarēt tiek vērtētas tikai ar koeficientu 10.00 jeb 8%. Lai gan dziesma ir oriģināla un citus gadus tai būtu labas izredzes pacīnīties par iekļūšanu lielajā finālā, šogad konkurenti ir pārāk spēcīgi, un tas diez vai izdosies.

Komentāri 4
jāāpirms 4 gadiem
Prognozē vai neprognozē,tāda nu mums tā aktīvā tauta ir .
Elektrofolk arī netika ...
Nu žēl.
viedoklispirms 4 gadiem
Pirms balsojot par savu elku, padomājiet,kāpēc mūsējiem tur neveicas?
owlpirms 4 gadiem
Es gribu un ceru, ka uzvares Aminata!Jo manuprat vinai ir lielakas iespejas Eirovizija tikt talak ar savu dziesmu, neka Markusam.