Latvijā radītais diētas šķīvis plāno iekarot pasaules tirgu (FOTO), Mixnews.lv

Latvijā radītais diētas šķīvis plāno iekarot pasaules tirgu (FOTO)

фото

Woman | 2015. gada 24. februārī plkst. 12:10

Diētas šķīvja "OnPlate" radītājas sākušas darbu pie eksporta veicināšanas, apstiprina uzņēmuma SIA "OnPlate" īpašnieces Līga Balode un Tatjana Tepo, ziņo LETA.

Viņas norāda, ka patlaban tiek kārtotas formalitātes, lai varētu noslēgt līgumu ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA). "Bijām aizgājušas uz LIAA konsultāciju, patlaban pildām dokumentus, lai noslēgtu ar LIAA līgumu un izmantotu aģentūras pakalpojumus eksporta veicināšanai."

фото

Uzņēmuma "OnPlate" mērķis ir iekarot arī citu valstu tirgus, tādēļ sākotnēji diētas šķīvis ir izveidots trīs valodās. "Mēs esam nopietni noskaņojušās eksportam un centīsimies ar mūsu produktu popularizēt Latviju, Latvijas produktu un vērtības," atzīmē uzņēmuma īpašnieces. Tāpat šī gada februārī uzņēmums "OnPlate" ir noslēdzis līgumu ar veikalu "Rito" pārvaldītāju SIA "Arkolat", līdz ar to "OnPlate" šķīvjus patlaban var nopirkt "Rito" veikalos visā Latvijā.

фото

Tepo un Balode atzīmē, ka tuvākās nākotnes plānos ir arī iekļūšana veikalu ķēdes "Rimi" sadaļā "Klēts", kur tiek tirgoti Latvijā ražoti produkti.

Bet šogad uzņēmums "OnPlate" plāno paplašināt produktu klāstu gan, iespējams, mazliet mainot dizainu, gan veidojot jaunu produktu īpašām sabiedrības grupām.

Izstrādē patlaban ir bērniem paredzēts šķīvis. "Šie šķīvji būs krāsaini, koši, izdomājām arī interesantus tēlus, kuri mācīs bērniem pareizo ēšanu. Bērnu šķīvjus plānojām pabeigt divu mēnešu laikā," stāsta diētas šķīvja "OnPlate" radītājas.

Foto: OnPlate

Komentāri