Žanna Friske sarīko vīram lielu pārsteigumu, Mixnews.lv

Žanna Friske sarīko vīram lielu pārsteigumu

фото

Woman | 2015. gada 26. februārī plkst. 11:47

Nesen dziedātāja Žanna Friske, kas turpina rehabilitāciju pēc smagās slimības, patīkami pārsteigusi savu vīru, televīzijas vadītāju Dmitriju Šepeļevu, sagaidot viņu no komandējuma.

„Žanna sagaidīja mani no komandējuma. Pirmo reizi divu gadu laikā viņa atbrauca uz lidostu, lai mani sagaidītu. Tas man ir ļoti nozīmīgi. Es to ļoti novērtēju. Mūsu ģimenei tas ir svarīgi,” pastāstīja Dmitrijs.

Viņš atklāja arī to, ka lidostā pie viņiem pienāca divi vīrieši un izteica savu atbalstu.

„Taču tā nenotiek vienmēr, cilvēki ir dažādi. No citas puses, ne vienmēr cilvēkiem ir labvēlīga interese. Es runāju galvenokārt par sensāciju medniekiem. Taču es spriežu tā: nedrīkst dzīvi atlikt uz vēlāku laiku. Mēs ar Žannu atļaujamies aiziet uz restorānu, pastaigāties. Mēs neesam noskaņoti slēpties. Kāpēc? Nesen bijām teātrī, skatījāmies Jevgēņiju Oņeginu. Es jau biju redzējis šo izrādi, bet gribēju, lai to redz arī Žanna. Viņai patika,” atklāja dziedātājas vīrs.

Aprīlī Friskes un Šepeļeva dēlam Platonam paliks divi gadi, taču grandiozas svinības netiek plānotas.

„Godīgi sakot, mēs neveidojam tālredzīgus plānus. Es ļoti gribētu, lai dēla dzimšanas dienu mēs sagaidām kopā. Ziniet, ļoti ilgi laimi var aizvietot ar iespēju ceļot, tērēt naudu, pirkt dārgus priekšmetus, taču vislielākā vērtība ir cilvēkiem, kas ir tuvi. Es vēlētos, lai mēs būtu kopā trijatā. Mājās. Vairāk neko nevajag. Viss pārējais mums ir,” teica Šepeļevs.

Komentāri