Riga Fashion Week atklās Latvijas mūzikas sensācija (VIDEO), Mixnews.lv

Riga Fashion Week atklās Latvijas mūzikas sensācija (VIDEO)

фото

Woman | 2015. gada 5. martā plkst. 17:10

22.Rīgas modes nedēļa sāksies jau pavisam drīz, 17. martā. RIGA FASHION WEEK organizatori ir sagatavojuši neparastu un īpaši interesantu atklāšanas pasākuma koncepciju, kas šosezon notiks dizaina telpā D.FAB.

Pasākuma programma tika sagatavota sadarbībā ar dekoratīvās kosmētikas zīmolu Maybelline New York un modes zīmolu QooQoo, kas tajā vakarā prezentēs savu jaunāko kolekciju. Lai radītu printus vairākiem eksperimentāliem tērpiem, dizainere Aļona Bauska bija guvusi iedvesmu no Maybelline New York zīmola produktiem – skropstu tušas Las Sensastional, acu lainera Master Graphic, un lūpu balzamiem Baby Lips.

Par vakara muzikālo noformējumu rūpēsies DJ Bogdan Taran. Viesus sagaida arī īpašais šovs - dziedātājas MNTHA uzstāšanās. MNTHA, esot zināma ar savu spilgto ārējo izskatu un ekstravagantu stilu, kļuvusi par QooQoo rudens-ziemas kolekcijas seju, kura ir Tviggi, Džeinas Birkinas un citu 60. gadu beigu stila ikonu iedvesmotā un proklamē tā laika vērtības - gara brīvību un stereotipu laušanu.

Komentāri