Leonardo di Kaprio kļūst par producentu, Mixnews.lv

Leonardo di Kaprio kļūst par producentu

фото

Woman | 2015. gada 11. martā plkst. 15:08

Holivudas aktieris Leonardo di Kaprio sadarbībā ar video straumēšanas pakalpojumu "Netflix" izdos dokumentālo filmu sēriju par dabas aizsardzību, ziņo LETA-AFP.

Di Kaprio gaidāmajā filmu sērijā darbosies kā producents vai galvenais producents.

40 gadus vecais aktieris un "Netflix" pirmoreiz sadarbojās, uzņemot filmu "Virunga" par Virungas nacionālo parku Kongo. Dokumentālā kinolente šogad tika nominēta ASV Kinoakadēmijas jeb "Oskara" balvai.

"Uzņemot "Virunga" ar "Netflix", mums izveidojās vienota vīzija par citiem projektiem, ko vēlamies attīstīt un sniegt skatītājiem," paziņoja di Kaprio.

"Vēl nekad mūsu planētas vēsturē nav bijis laiks, kad būtu vairāk vajadzīgi apdāvināti stāstnieki, kuri palīdzētu saprast problēmas, ar kurām saskaramies," viņš turpina. "Ceru, ka šajā sadarbībā ar "Netflix" mēs dosim dokumentālo filmu veidotājiem iespēju izrādīt savus darbus plašai auditorijai visā pasaulē."

"Šī sadarbība ir loģisks turpinājums lieliskajām attiecībām, kas mums ar Leo izveidojās filmas "Virunga" uzņemšanas laikā," sacīja "Netflix" galvenais satura veidotājs Teds Sarandoss.

Patlaban "Netflix" izmanto vairāk nekā 57 miljoni abonentu 50 pasaules valstīs.

Komentāri