Latviešu slavenības piedzīvo pavasara stila pārvērtības (FOTO), Mixnews.lv

Latviešu slavenības piedzīvo pavasara stila pārvērtības (FOTO)

фото

Woman | 2015. gada 9. martā plkst. 18:42

5.martā kafejnīcā "Austra" norisinājās stilistes Indras Miklāvas, zīmola "I'm your shirt" un apavu zīmola "Ecco" sadarbības projekts – stila pārvērtības, ko piedzīvoja LTV dabas mīļi Māris Olte un Marta Selecka, kā arī RīgaTV24 galvaspilsētas stila pavēlnieki Aivis Ceriņš un Lelde Lietaviete.

Indras Miklāvas vadībā pāri stilistiski mainījās vietām – dabas bērni kļuva par pilsētas stilīgajiem, bet pilsētnieku stilam uzticīgie ļāvās dabiskai vienkāršībai.

фото

Pēc pārvērtībām dalībnieki atzina, ka katrs ir guvis sev kādu jaunu atklājumu. Tā, piemēram, Māris Olte atzina, ka nekad garderobē iepriekš nav vilcis baltas bikses, bet laka kurpes esot pat pārsteidzoši ērtas.

фото

Tāpat kā Māri, arī Martu stiliste Indra Miklāva pārvērta lielpilsētas tēlā, kas ērtumu un vienkāršību nomaina ar eleganci un šiku, sevišķi pievēršot uzmanību aksesuāriem- somai un kurpēm.

Tikmēr "TV24" raidījuma vadītāji Leldi Lietavieti visvairāk pārsteidza modes dizaineres Indras Miklāvas salikums- kleita ar botām. Kā Lietaviete pastāstīja intervijā portālam Mixnews.lv, viņas lielākais izaicinājums bija svārku apvienošana ar botām.

фото

"Es zinu, ka tā bija liela aktualitāte jau pagājušajā sezonā un ka tas ir pēdējais trends, bet es neesmu līdz tam vēl izaugusi, mani tas nedaudz mulsina. Uzvelkot botas, es jūtos brīva un sportiska. Svārki tomēr pieprasa to, ka kājas ir jātur zolīdi," – pastāstīja Lietaviete.

Savukārt kā intervijā portālam Mixnews.lv atzina dizainere Indra Miklāva, Leldes un Aivja tēli veidoti, domājot par vasaru, par festivāliem, kad patiesi pilsētnieki ir tie, kas pārņem laukus un vēlas kļūt tuvāki dabai.

фото

"Šis pasākums ir mans kopdarbs ar "Ecco" zīmolu. Mums kopīgi radās ideja, ka varētu uztaisīt tādu pavasara sagaidīšanas pasākumu, kur tiktu demonstrēta "I’M YOUR SHIRT" pavasara kolekcija un "Ecco" pavasara/vasaras kolekcija. Par pavasara tendencēm varu teikt sekojošo: tā ir neliela atgriešanās pie dabas, kā bija 70.gados - ērti apavi, krekla kleitas, kas sievietēm palīdz saglabāt sievišķību, ir vienkāršas un ikdienišķas, kā arī ērtas valkāšanā," – norādīja Miklāva.

фото

фото

фото

фото

фото

фото

фото

фото

фото

фото

фото

фото

фото

фото

фото

Tekstu sagatavoja Anete Aizsilniece

Komentāri