L'Occitane en Provence – Provansas iedvesmota kosmētika, Mixnews.lv

L'Occitane en Provence – Provansas iedvesmota kosmētika

фото

Woman | 2015. gada 12. martā plkst. 11:01

Pēdējā laikā sievietes arvien biežāk izvēlas kosmētiku, kas veidota no dabiskām sastāvdaļām. Viens no labākajiem piedāvājumiem šajā sfērā - L'Occitane en Provence, kosmētika, kas veidota, iedvesmojoties no Francijas reģiona ar neaprakstāmu skaistumu – Provansas.

L'Occitane en Provence - starptautisks uzņēmums, kas ražo ķermeņa, sejas un matu produktus.

Uzņēmumu dibināja Olivier Baussan 1976. gadā, Francijā. Olivier Baussan veltījis savu dzīvi, lai pētītu dabiskos augus un dabas īpašības kosmētiskajos līdzekļos. Iedvesmojoties no dabas, viņš ir izstrādājis kosmētikas kompāniju, kas balstās uz ēterisko eļļu ražošanu un dabīgām sastāvdaļām.

фото

L'OCCITANE piedāvā augstas kvalitātes kosmētikas produkciju un aromātus, kas izstrādāti stingri atbilstoši fitoterapijas un aroma-terapijas principiem. L'OCCITANE aromātu un tekstūru izveidošanai meistarus iedvesmoja Vidusjūras dzīvesveids: lietojot L'OCCITANE produkciju, Jūs garantēti iegūstiet labu pašsajūtu un dāviniet sev juteklisku baudu.

фото

Cieņa pret planētu: L’OCCITANE cenšas ierobežot savas darbības un produkcijas negatīvo iedarbību uz apkārtējo vidi un vietējiem iedzīvotājiem. Centieni uz harmoniju ar dabu – viena no galvenajām L'OCCITANE vērtībām. Kultūru saglabāšana, kas ir briesmās - vēl viena kompānijas prioritāte.

фото

Cieņa pret ādu: visa mūsu produkcija veiksmīgi izgājusi dermatoloģiskos testus neatkarīgās laboratorijās, kas apstiprina tās drošību.

Cieņa pret dzīvniekiem: no kompānijas dibināšanas momenta, L'OCCITANE aizsargā dzīvniekus, atsakoties izmantot savā produkcijā jebkādus dzīvnieku izcelsmes produktus, izņemot medu.

фото

L’OCCITANE komsētiku var iegādāties zīmola veikalā, kas atrodas tirdzniecības centrā Spice, Stockmann un www.loccitane.lv.

Komentāri