Sievišķīgas viltības, kas liks izskatīties elegantai bez dārgiem zīmoliem, Mixnews.lv

Sievišķīgas viltības, kas liks izskatīties elegantai bez dārgiem zīmoliem

фото

Woman | 2015. gada 31. martā plkst. 14:42

Dārgu zīmolu somas un maki, protams, priecē ikvienu sievieti, bet ko darīt, ja šīs vajadzības dēļ nevēlies iztukšot visas savas krājkases?

Būtiskākais, kas jāņem vērā sievietēm, veidojot savu garderobi, un modes dizaineriem, gatavojot savus produktus, ir individualizēt apģērbu un izveidot sava zīmola pērli, seju un identitāti, norāda servisa "ESMI.lv" vadītājs Maksims Korņevs.

Dažas interesantas viltības:

1.Ja esi nopirkusi skaistu mēteli, žaketi, jaciņu vai vēlies piešķirt svaigumu jau skapī pastāvējušai drēbei, nopērc un pāršuj jaunas pogas - tas apģērbam liks izskatīties oriģināli, neparasti un tu varēsi būt droša, ka otra šāda apģērba nekur vairs nebūs. Pogas - ceļš uz izsmalcinātu stilu.

2.Rūpīgi izvēlies audumu, no kura izgatavots apģērbs. Tvīda, kokvilna un lina drēbes ļaus tām izskatīties dārgākām nekā tās patiesībā ir. 3.Ja tavs iemīļotais apģērba gabals ir savēlies, iegādājies "drēbju skuvekli" - tas palīdzēs tikt vaļā no bumbulīšiem un atsvaidzinās tavas garderobes izskatu.

фото

4.Izvēlies melnu apģērbu, papildinot to ar gaumīgiem aksesuāriem.

5.Izvēlies jauno dizaineru apģērbus, jo uzlecošie modes spīdekļi nereti savas kolekcijas piedāvā par demokrātiskām cenām, turklāt ļoti piedomā, lai iepriecinātu savus klientus - izmanto personalizētus materiālus apģērbu un aksesuāru izgatavošanai, piešķirot sava zīmola produktiem unikālu un neatkārtojamu izskatu.

фото

Komentāri