Globāls pētījums: 96% sieviešu neuzskata sevi par skaistām (VIDEO), Mixnews.lv

Globāls pētījums: 96% sieviešu neuzskata sevi par skaistām (VIDEO) (1)

фото

Woman | 2015. gada 8. aprīlī plkst. 13:42

96% sieviešu, lai aprakstītu savu izskatu, izvairās izmantot vārdu "skaista", liecina Dove globāli veiktā pētījuma rezultāti.

Balstoties uz pārsteidzošajiem rezultātiem, Dove uzsāk kampaņu "Izvēlos skaistu", lai iedvesmotu sievietes nebūt pārāk kritiskām pret sevi un saskatīt sevī patiesu skaistumu.

"Neraugoties uz to, ka 96% sieviešu, lai aprakstītu sevi, neizmanto vārdu "skaista", 80% tomēr uzskata, ka ikviena sieviete ir apveltīta ar ko skaistu. Sievietes neredz un neapzinās pašas savu skaistumu," saka Dove zīmola vadītāja Jūlija Kravčenko.

Psiholoģe Elita Keiša: "Mūsu iekšējā kontrole un stereotipi nereti liedz mums dēvēt sevi par skaistu, jo baidāmies, ko citi spriedīs. Tas ierobežo sievieti, jo sevis novērtēšana bieži vien var absurdi saistīties ar lielīšanu un iedomību. Sievietes skaistums veidojas no iekšējās harmonijas un mīlestības pret sevi. Laimīga sieviete ir skaista sieviete".

"Izvēlos skaistu" kampaņas ietvaros ir radīta filma, kas uzņemta piecās pasaules valstīs. "Tas ir patiess video, kurā redzams, ka sievietes visā pasaulē izjūt pašpārliecinātības trūkumu un nejūtas skaistas. Filma demonstrē, kā attieksme pret sevi ietekmē ikdienas dzīvi un pierāda, ka sieviete, kas jūtas skaista, izstaro prieku un pašpārliecinātību," stāsta Jūlija.

Komentāri 1
Lanapirms 4 gadiem
Es piederu tiem 4% :)