Nina Ricci vārdu vārdu iepin pamatīgā naudas skandālā, Mixnews.lv

Nina Ricci vārdu vārdu iepin pamatīgā naudas skandālā

фото

Woman | 2015. gada 14. aprīlī plkst. 10:42

Tiesa Parīzē modes mākslinieces Ninas Riči īpašumu mantiniecei Arletai Riči par izvairīšanos no nodokļiem un nelikumīgu ienākumu legalizāciju piespriedusi trīs gadus cietumā un pamatīgu naudassodu, ziņo LETA-AFP.

Divi no trim Riči piespriestajiem ieslodzījuma gadiem ir nosacīts sods, un tas nozīmē, ka šī soda daļa viņai būs jāizcieš tikai tad, ja viņa izdarīs atkārtoti kādu noziegumu.

Riči likumpārkāpumi nāca gaismā tā dēvētās ""SwissLeaks" lietas gaitā, kad Francijas likumsargiem tika nodoti slepeni dati par bankas HSBC klientiem.

Parīzes tiesa norādīja, ka Riči "vairāk nekā 20 gadus ar īpašu mērķtiecību" no Francijas nodokļu dienestiem slēpusi 18,7 miljonus eiro, kurus viņa mantojusi no sava tēva.

Par krāpšanos ar nodokļiem viņai ir jāsamaksā soda nauda miljons eiro, turklāt 73 gadus vecajai kundzei tiks konfiscēti divi nekustamie īpašumi Parīzē un Korsikā četru miljonu eiro vērtībā.

Nesaistīti ar šo tiesas procesu varasiestādes arī pieprasa, lai Riči par nesamaksātajiem nodokļiem un soda naudām samaksā vēl 10,5 miljonus eiro.

Komentāri