Bejonse atklātā intervijā pastāsta par savu drastiskāko diētu, Mixnews.lv

Bejonse atklātā intervijā pastāsta par savu drastiskāko diētu

фото

Woman | 2015. gada 12. maijā plkst. 11:10

Populārā dziedātāja Bejonse uz sarkanā paklāja vienmēr izskatās iespaidīgi, galvenokārt pateicoties saviem atklātajiem tērpiem, kas vairāk parāda, nekā noslēpj. Lai iegūtu šādu augumu, dziedātāja ir izmēģinājusi dažādas diētas.

Intervijā ārvalstu medijiem 33 gadus vecā dziedātāja pastāstīja, ka ne reizi vien ir eksperimentējusi ar dažādām diētām. Visdrastiskākā ir bijusi tā saucamā limonādes diēta. Tās laikā vispār ir aizliegts ēst, uzturā drīkst lietot tikai specifisku kokteili no speciāla sīrupa, citrona sulas un asiem pipariem. Šādu diētu Bejonse ir mēģinājusi vairākas reizes.

Savukārt pēc meitas piedzimšanas Bejonse atklāja jaunu diētu – dietologa Marko Borgesa 22 dienu veģetāriešu diētu. To pagaidām dziedātāja sauc par visefektīvāko ieroci ciņā ar liekajiem kilogramiem.

„Pat vīra dzimšanas dienā mēs galdā likām veģetāras vakariņas. Vēl tagad atceros visu ciemiņu reakciju: daži bija ļoti priecīgi, daži – šokēti,” teica Bejonse.

фото

Šogad dziedātāja uzsākusi neparastu biznesu, proti, pievērsusies ēdiena piegādes biznesam, kurā visas maltītes tiek sagatavotas pēc dietologa Borgesa sistēmas.

„Ēd pareizi, daudz kusties, mazāk nervozē un vairāk mīli – tā ir Borgesa filozofija,” sacīja Bejonse.

Diētā ir pieci galvenie principi – uzturā lietot tikai augu izcelsmes prduktus, dienā jābūt trīs pilnvērtīgām maltītēm, ēdienam jāsatur 80% ogļhidrātu, 10% tauku un 10% olbaltumvielu, obligāti jānodarbojas ar sportu 30 minūtes dienā un jādzer daudz ūdens.

Komentāri