Aminata atklāj, ko vēlas pavēstīt cilvēkiem visā Eiropā (VIDEO), Mixnews.lv

Aminata atklāj, ko vēlas pavēstīt cilvēkiem visā Eiropā (VIDEO) (1)

фото

Woman | 2015. gada 13. maijā plkst. 13:39

Katrs dziedātājs sapņo uzstāties uz tik lielas skatuves kā Eirovīzijas dziesmu konkursā. Tā radio Baltkom sacīja Aminata, kas šogad pārstāves Latviju Austrijā notiekošajā konkursā.

„Man šobrīd ir neliels uztraukums, gribas braukt un sajust, kā tas ir – uzstāties uz tādas skatuves. Iepazīties ar citiem dalībniekiem, ar kuriem vēl neesmu papspējusi iepazīties. Man šķiet, ka katrs, kas vēlas kļūt par dziedātāju, sapņo uzstāties uz tik lielas skatuves kā Eirovīzija, un es zinu, ka mans sapnis drīz piepildīsies,” teica Aminata.

Pēc Latvijas pārstāves teiktā, viņa dziesma ir par mīlestību.

„Tas arī ir galvenais vēstījums, ka mīlestība ir vislielākais spēks uz Zemes. Viss, kas tiek darīts ar mīlestību, vienmēr izdodas, un mīlestība valda pār pasauli,” uzsvēra Aminata.

Jāpiebilst, ka 13.maija agrā rītā, Latvijas delegācija devās uz Vīni, lai uzsāktu saspringto mēģinājumu procesu. Pirmais mēģinājums uz lielās skatuves ir paredzēts jau 14.maijā.

Starptautiskā Eirovīzijas dziesmu konkursa atklāšana notiks 17.maijā.

Trešdien, 20.maijā, Aminatu gaidīs pirmais lielais pārbaudījums - ģenerālmēģinājums, kuru vērtēs starptautiska žūrija. Šis vērtējums veidos 50% no kopējā rezultāta. Savukārt 21.maijā būs skatāms Eirovīzijas dziesmu konkursa 2.pusfināls, kurā Aminata ar dziesmu "Love Injected" uzstāsies ar desmito kārtas numuru.

Aminatas dziesmas „Love Injected” videoklips

Komentāri 1
sspirms 3 gadiem
nu ko viens 20-gadīgs nēģermeitēns var pasaulei pavēstīt???