Pēc princeses piedzimšanas Midltonu ģimenē izceļas skandāls, Mixnews.lv

Pēc princeses piedzimšanas Midltonu ģimenē izceļas skandāls (1)

фото

Woman | 2015. gada 15. maijā plkst. 11:38

Princis Viljams kopā ar sievu, Kembridžas hercogieni Ketrinu, un abu bērniem – princi Džordžu un mazo princesi Šarloti ir pārcēlušies uz Anmerholu. Kopā ar viņiem dzīvo liela palīgu brigāde – aukles, pavāri un miesassargi - , kā arī Keitas vecāki, kuri, iespējams, nav apmierināti ar notikumu gaitu.

Karaliskā ģimene Anmerholā pavadīs vairākus mēnešus. Tā medijiem atklājis kādas avots.

фото

Arī Keitas māte Kerola Midltone ir ievākusies Anmerholā – viņas istaba atrodas blakus mazulītes Šarlotes istabai. Keitas māte ir uzņēmusies pienākumu pārvaldīt visu mājas palīgu – auklīšu, pavāru un miesassargu – darbu.

Ar to nav apmierināts Midltonu ģimenes galva Maikls. Viņš uzskata, ka Kerolai nav jāiejaucas karaliskās ģimenes dzīvē un jāļauj vecākajai meitai būt patstāvīgākai.

фото

Klīst baumas, ka Maikls vaino sievu neuzmanībā pret pārējiem bērniem un viņu pašu. Midltonu laulība esot uz izjukšanas robežas.

Taču, pēc Keitas un Viljama paziņu teiktā, viņi cenšas nesatraukties par Midltonu ģimenes problēmām.

„Princis Viljams ir palicis bez prāta mazās Šarlotes dēļ, viņš gandrīz ne uz brīdi neatiet no viņas gultiņas, bet Keita rod mierinājumu sarunās ar māti un rūpēs par saviem abiem bērniem,” pastāstīja avots.

фото

Komentāri 1
sdpirms 3 gadiem
tak jau reiz teicu - Kerola kā uts lien uz karaļnama pusi. Nevienam no viņas nav miera - visus "grūsta" un komandē. Ja jau tik dikti grib kārtību ieviest, kāpec nevaktē savu palaidnīgo dēlu, kurš zināms kā liels uzdzīvotājs, alkohola un narkotiku lietotājs pilnīgi atklāti.