Raimonds Pauls vērtē Aminatas priekšnesumu, Mixnews.lv

Raimonds Pauls vērtē Aminatas priekšnesumu

фото

Woman | 2015. gada 22. maijā plkst. 11:39

Latvijas pārstāve starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā Vīnē Aminata savu darbu ir izdarījusi labi, taču grūtākais vēl ir priekšā, sacīja komponists Raimonds Pauls, komentējot Aminatas iekļūšanu Eirovīzijas dziesmu konkursa finālā, ziņo LETA.

"Lūk, ko nozīmē skaisti, ar efektiem noformēts priekšnesums - rezultāts ir," par Aminatas sniegumu izteicās Pauls. Pēc viņa domām, Aminatas šovs bija efektīgs, it sevišķi - viņas sarkanā kleita. "Atšķirībā no citām reizēm šoreiz šova veidotājiem nevar pārmest bezgaumību," sacīja Pauls. Pauls arīdzan uzsvēra, ka padarīts ir tikai pirmais darbs, kam jāseko otram. Pēc komponista domām, Aminatai finālā būs grūti, jo konkurence būs.

фото

Konkrētu vietu prognozēt Pauls neapņēmās. Viņš sacīja, ka cerēt uz Aminatas iekļūšanu pirmajā pieciniekā, iespējams, būtu pārdroši, bet pirmajā desmitniekā Aminata iekļūt varētu. Tāpat maestro novēlēja dziedātājai veiksmi.

Pauls arī norādīja, ka šoreiz Eirovīzijas priekšnesumi tika sevišķi labi paspilgtināti ar vizualizācijām, savā ziņā tās padarot par pamanāmāko priekšnesuma elementu.

Jāatgādina, ka Latvijas pārstāve Aminata iekļuva Eirovīzijas dziesmu konkursa finālā, tādējādi pieliekot punktu neveiksmju sērijai, kas Latvijas mūziķus šajā konkursā skārusi pēdējos gados.

Eirovīzijas fināls notiks 23.maijā. Aminata tajā piedalīsies ar savu dziesmu "Love Injected". Finālā par uzvaru sacentīsies 27 dalībvalstu pārstāvji.

Eirovīzijas dziesmu konkurss šogad norisinās jau 60.reizi. Latvijai tajā uzvaru ir atnesusi dziedātāja Marija Naumova.

Komentāri